Powrót do aktualności

Formularz zapisu na Wadowicki Uniwersytet Dzieci!

Zapisz dziecko na WUD!

Organizacja zajęć w ramach WUD będzie dostosowana do aktualnej sytuacji epidemicznej i zaleceń służb sanitarnych. Część zajęć może być prowadzona online. Zapisując dziecko na WUD oświadczają Państwo, że zapoznali się z klauzulą informacyjną RODO dostępną na stronie internetowej WCK, regulaminem WUD, oraz zarządzeniem finansowym. Informujemy, że w ramach uniwersytetu będzie możliwość zapisania dziecka również na zajęcia fakultatywne (dodatkowe), które będą odbywać się w tygodniu. Zapisy na zajęcia fakultatywne będą prowadzone w pierwszym tygodniu września poprzez formularz zgłoszenia. Opisy zajęć fakultatywnych dostępne są poniżej.
UWAGA! Liczba miejsc na WUD jest ściśle ograniczona a nabór odbywa się wyłącznie na wolne miejsca w grupach. Koszt semestralny zajęć wynosi 100 zł na semestr za pierwsze dziecko, 80 zł na semestr za drugie i kolejne dziecko. UWAGA! Opłaty nie obejmują wyjazdów na uniwersytety.

Zajęcia fakultatywne:

Dokładne godziny zajęć fakultatywnych będą potwierdzane na początku września. Czas zajęć może ulec niewielkim zmianom ze względu na obecne wymogi sanitarne. Płatność semestralna (7 spotkań co dwa tygodnie) za zajęcia fakultatywne wynosi 120 zł dla studentów oraz 150 zł dla dzieci spoza Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci.

 UWAGA! W przypadku konieczności odwołania zajęć ze względu na COVID 19, Wadowickie Centrum Kultury będzie zwracać opłatę za nieprzeprowadzone zajęcia, proporcjonalnie za pełne miesiące.

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content