Powrót do aktualności

Zamów reklamę Twojej firmy w strefie Kibica podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024!

Kibice na stadionie podczas wydarzenia sportowego

Już 14 czerwca rozpocznie się ważne wydarzenie sportowe – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024! Piłka nożna skupia wiele pokoleń, a transmisja dużych imprez sportowych jest atrakcyjna nawet dla osób, które na co dzień nie śledzą piłkarskich zmagań.

W tym roku Gmina Wadowice, Galicjanka oraz Wadowickie Centrum Kultury wspólnie organizują strefę kibica podczas Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024 oraz Letnich Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Strefie Kibica będzie zlokalizowana w pobliżu Stadionu Miejskiego w Wadowicach (ul. Błonie 2). Transmisja wydarzeń sportowych będzie wyświetlana na dużym telebimie.

Jeśli chcesz, aby Twoja marka zyskała wyjątkową widoczność i bezpośredni kontakt z entuzjastyczną oraz zaangażowaną publicznością, nie przegap tej wyjątkowej okazji, jaką jest reklama na telebimie w strefie kibica!

Strefy kibica przyciągają fanów sportu, gotowych na wspólne przeżywanie emocji i wspaniałą zabawę. To idealne miejsce, aby dotrzeć do szerokiej i zróżnicowanej grupy odbiorców. Reklamowanie się w miejscu pełnym pozytywnych emocji związanych z rywalizacją sportową, zbuduje wizerunek Twojej marki jako dynamicznej, nowoczesnej i wspierającej lokalne społeczności.

Zachęcamy do kontaktu!

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content