Powrót do aktualności

„Zaczarowany Święty Mikołaj”

Plakat mikołajkowy

„Zaczarowany Święty Mikołaj”

sala kameralna WCK

4 grudnia 2022 r., godz. 10:00, 12:30

Do Fabryki zabawek wkradł się Zły Elf Psotnik, który nie chcę świąt. Podczas swoich psót zamienił Świętego Mikołaja w zabawkę. Zrozpaczony prezent, który zobaczył co się dzieje, wziął Mikołaja pod pachę i uciekł z fabryki szukając ratunku. Bardzo dobrze zdawał sobie sprawę , że jak nie pomoże Mikołajowi to dzieci nie dostaną prezentów. Zagubiony trafił do WCK i liczy, że to dzieci pomogą mu odczarować Mikołaja. Zły Elf pozostawił jedynie wiadomość, w której pojawiają się wskazówki na temat tego jak go odczarować.

Wszystkie grzeczne dzieci zapraszamy na magiczne spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz mikołajkową zabawę, podczas której nie zabraknie tańców, animacji oraz zagadek. Świetna zabawa gwarantowana!

Bilety w cenie 5 zł dziecko, 20 zł opiekun do zakupu poprzez strefazajec.pl. Przy zakupie biletów prosimy rodziców o pilny kontakt telefoniczny z sekretariatem pod numerem 33 823 31 56. Pracownia Świętego Mikołaja ma swoją siedzibę w sekretariacie WCK. Przy zakupie wymagana jest natychmiastowa płatność. Jej brak będzie skutkował skreśleniem z listy.

Liczba miejsc ograniczona!

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content