Powrót do aktualności

„Z Galicjanką wokół Wadowic” we współpracy z WCK

Plakat

„Z Galicjanką wokół Wadowic”  we współpracy z WCK

 

Galicjanka wznawia swój cykl spotkań o historii Wadowic, tym razem na żywo, w kawiarni przy pysznej kawie i słodkościach. O Wadowicach, niezwykłych miejscach miasta i ich historii opowiadać będzie dr hab. Konrad Meus. Podczas spotkań będzie można poznać ciekawe fakty oraz nieznane losy poszczególnych części wadowickich terenów. Prowadzący zabierze nas w podróż w czasie pokazując niedostępne jak do tej pory materiały i wiedzę.

Już w najbliższy czwartek 3 listopada odbędzie się pierwsze spotkanie, w ramach czwartego sezonu serii „Z Galicjanką wokół Wadowic”. Tym razem słuchacze przejdą ulicami miasta i poznają niezwykłe losy mieszkańców kamienic położonych przy wadowickim Rynku oraz przy sąsiednich ulicach. W czwartek o godz. 18:00 w Galicjance zlokalizowanej przy Placu Jana Pawła II 13 prowadzący spotkanie dr hab. Konrad Meus przybliży zebranym historię pierzei zachodniej wadowickiego rynku oraz ul. Adama Mickiewicza.

Nowa seria tworzona jest przy współpracy z Wadowickim Centrum Kultury oraz Wadowickim Uniwersytetem Trzeciego Wieku.

Studenci WUTW podczas spotkania mają specjalną zniżkę -10%, na podstawie przedstawionego indeksu WUTW lub legitymacji. Można również uzyskać wpis w indeksie od prowadzącego.


Gdzie? – Galicjanka Wadowice, pl. Jana Pawła II 13, Wadowice

Kiedy? – 3 listopada

O której? –  godz. 18:00

Wstęp wolny!

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content