ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Wytwórnia wokalna

Grupy dziecięce i młodzieżowe

Instruktorka: Izabela Bąk

Wybierz grupę, kliknij i zapisz się na zajęcia!

Lubisz śpiewać? Śpiewaj z nami.

KIVI – Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 lat do naszych ekscytujących zespołowych zajęć wokalnych! To niepowtarzalna okazja dla młodych talentów, aby odkryć swój głos, rozwijać umiejętności wokalne i cieszyć się muzyką w towarzystwie rówieśników.

Zajęcia wokalne są pełne radości, zabawy i współpracy. Pod okiem doświadczonej nauczycielki dzieci będą miały możliwość zgłębienia tajników śpiewu oraz odkrycia swojego własnego potencjału artystycznego. Celem zajęć jest nie tylko nauczenie technik wokalnych, ale także budowanie pewności siebie, umiejętności pracy zespołowej i wyrażania emocji poprzez muzykę.

Nie ważne, czy dziecko ma wcześniejsze doświadczenie wokalne czy dopiero rozpoczyna swoją przygodę z muzyką – zajęcia są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania. Każde dziecko będzie miało szansę na indywidualne wsparcie i rozwijanie swojego unikalnego stylu wokalnego.

MANGO – Pragniesz rozwijać swoje umiejętności wokalne i czerpać radość ze wspólnego śpiewania? Zajęcia wokalne dla młodzieży to nie tylko miejsce, w którym możesz doskonalić technikę wokalną, ale również świetna okazja do spotkania się z rówieśnikami, którzy podzielają Twoją pasję. Razem stworzymy zgrany zespół, który będzie harmonizował, współpracował i wzajemnie się inspirował.

Pod czujnym okiem instruktorki będziesz mieć szansę eksplorować różnorodne style muzyczne. Poznasz tajniki interpretacji tekstów, nauczysz się jak okiełznać swój głos i dowiesz się, jak wyrażać swoje emocje poprzez muzykę. Oprócz tego, będziesz mieć okazję do improwizacji wokalnej, kreowania własnych aranżacji i wyrażania swojej kreatywności.

Zespołowe zajęcia wokalne to również doskonała okazja do rozwijania umiejętności pracy w grupie i budowania trwałych więzi. Wraz z innymi młodymi talentami będziesz tworzyć niesamowite harmonie i doskonalić umiejętność słuchania innych. Razem będziemy tworzyć wyjątkowe aranżacje utworów, które będą wyzwaniem dla Twojego głosu i pozwolą Ci odkrywać nowe możliwości muzyczne.

Izabela Bąk

absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia w Wadowicach na wydziale wokalnym. Kompozytorka i autorka tekstów, laureatka wielu ogólnopolskich i regionalnych konkursów piosenki poetyckiej i autorskiej, m.in w Bytomiu, Lublinie, Mińsku Mazowieckim, Krakowie, Gorlicach, Oświęcimiu i Wadowicach, a także zdobywczyni nagrody Grand Prix finału wojewódzkiego “Talentów Małopolski 2017” w Dobczycach. Jest od zawsze zachwycona muzyką, a w szczególności intrygującymi harmoniami i nieoczywistymi rytmami.  

 

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content