ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Wytwórnia wokalna

Instruktorka: Alicja Magiera

Wybierz grupę, kliknij i zapisz się na zajęcia!

Odnalezienie własnego głosu to podróż w poszukiwaniu odwagi i pewności siebie, więc poprzez szalone próby, ćwiczenia wokalne i sceniczne, poprzez pracę w grupie, będziesz mieć możliwość budowania pewności siebie, poszerzania swoich umiejętności muzycznych i nawiązywania kontaktów społecznych z innymi młodymi ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Zajęcia wokalne w grupie i występy na scenie dadzą Ci podwaliny pod kształtowanie wewnętrznej odwagi i ten dreszczyk emocji poczucia się jak gwiazda w blasku reflektorów. 😉

Nasz program obejmuje kreatywne i dynamiczne kształtowanie techniki wokalnej przez: ćwiczenia emisyjne, kształcenie pamięci muzycznej, słuchu i poczucia rytmu, praca nad oddechem, dykcją, pracę z mikrofonem i naukę zachowań scenicznych. 

Na zdjęcie uśmiechnięta kobieta w okularach przeciwsłonecznych. Ma rude loki i szary sweter.

Alicja Magiera

Jestem wesołą i energiczną trenerką wokalną, która w swojej pracy wykorzystuje zdobytą wiedzę psychologiczną dopasowując ją do wieku ucznia, aby zawsze wydobyć z niego, to co w nim najlepsze. Staram się zarazić swoich podopiecznych pasją wokalną i świadomym kierowaniem swoim talentem. 

Niezrażona i cierpliwa.

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content