Wytwórnia Wokalna

Wytwórnia wokalna

Grupy dla dorosłych

Instruktorka: Izabela Bąk

Wybierz grupę, kliknij i zapisz się na zajęcia!

 

Zespół wokalny dla dorosłych.

POMELO – Zapraszamy do naszych inspirujących zespołowych zajęć wokalnych dla dorosłych! Jeśli marzysz o rozwinięciu swojego talentu wokalnego, nawiązaniu nowych przyjaźni i odkryciu siły, jaka tkwi w muzyce, to jest miejsce dla Ciebie!

Zespołowe zajęcia wokalne dla dorosłych to idealna okazja, aby wyrwać się z codziennego pośpiechu i oddać się muzyce. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym wokalistą, czy posiadasz już pewne doświadczenie na scenie, zajęcia są dostosowane do Twojego poziomu zaawansowania i zainteresowań.

Oprócz rozwoju umiejętności wokalnych, zajęcia mają również na celu rozwijanie pewności siebie i wyrażanie siebie poprzez muzykę. Poprzez eksperymentowanie z improwizacją wokalną i wyrażaniem emocji na scenie, odkryjesz swój własny styl i siłę swojego głosu.

Śpiewaj i baw się!

Instruktor: Izabela Bąk

Absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia w Wadowicach na wydziale wokalnym. Kompozytorka i autorka tekstów, laureatka wielu ogólnopolskich i regionalnych konkursów piosenki poetyckiej i autorskiej, m.in w Bytomiu, Lublinie, Mińsku Mazowieckim, Krakowie, Gorlicach, Oświęcimiu i Wadowicach, a także zdobywczyni nagrody Grand Prix finału wojewódzkiego Talentów Małopolski 2017 w Dobczycach. Jest od zawsze zachwycona muzyką, a w szczególności intrygującymi harmoniami i nieoczywistymi rytmami.


Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content