ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Back to all Post

Wykład WUTW online. LINK do spotkania

Wszystkich słuchaczy Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz pozostałych zainteresowanych zapraszamy na internetowy wykład dotyczący faktów i mitów na temat klimatu i środowiska. Wykład odbędzie się 5 listopada o 17:30.

Spotkanie poprowadzi pani Anna Wielgopolan z Zespołu Komunikacji Naukowej i Edukacji. Podczas internetowego spotkania studenci poznają sześć najczęściej powtarzających się mitów dotyczących klimatu i dowiedzą się jak odnosi się do nich nauka. Nauka, to najlepsze, co nam się przytrafiło. A jednak w sprawie tak ważnej i globalnej jak zmiany klimatu, wiele osób podważa głos NAUKI, wątpiąc a to w samo ocieplenie, a to w jego przyczyny leżące w działalności człowieka. Poznajmy fakty i mity i dowiedzmy się co możemy zrobić dla naszego środowiska!

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy kliknąć link, wpisać swoje imię i jakikolwiek adres email (jeżeli nie mają Państwo maila proszę wpisać swoje imię@onet.pl np. anna123@onet.pl). Nie trzeba nigdzie się rejestrować ani nic instalować. 
 
Instrukcja:
1) Klikamy w link
2) Klikamy “Join from your browser”
3) Kiedy pojawi sie okienko ENTER YOUR INFORMATION : 
  •  w pierwszym polu wpisujemy swoje imię
  • w drugim polu wpisujemy dowolny adres email
  • Po wpisaniu informacji klikamy NEXT

4) W następnym oknie klikamy “Join meeting” i czekamy aż prowadząca spotkanie nas zaakceptuje.

Jeśli ktoś chciałby uczestniczyć za pomocą urządzenia mobilnego, to trzeba na smartfon/tablet ściągnąć aplikację CISCO WEBEX i wpisać numer spotkania 163 656 9509, hasło do spotkania to EDU-ARCTIC.
 

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem