Powrót do aktualności

Koncert z Andrém Rieu: Miłość mieszka pośród nas! – 2 września 2023

Wyjątkowy Koncert z Andrém Rieu!!!

Czy jesteście gotowi na muzyczną podróż pełną pasji, miłości i niesamowitych brzmień? Mamy dla Was wyjątkową wiadomość! Zapraszamy serdecznie na niezapomniany koncert z Andrém Rieu, holenderskim skrzypkiem bijącym rekordy popularności na całym świecie. Przygotujcie się na spektakularne widowisko, które porwie Was w świat pełen muzyki, humoru i emocji!

André Rieu to postać, której nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi muzyki. Jego talent, pasja oraz niesamowite umiejętności sprawiły, że stał się jednym z najbardziej uwielbianych artystów na całym globie. Jego skrzypce wyczarowują dźwięki pełne magii, a występy emanują energią, która potrafi porwać każdego. Jego miłość do muzyki jest zaraźliwa i przenika każdy dźwięk, tworząc niepowtarzalne i niezapomniane chwile dla wszystkich obecnych.

“André Rieu. Miłość Mieszka Pośród Nas” – Spektakularne Widowisko

Nie możemy się doczekać, by podzielić się z Wami informacją o wyjątkowym wydarzeniu – “André Rieu. Miłość Mieszka Pośród Nas”. To nie tylko koncert, to prawdziwe święto muzyki, które otworzy przed Wami drzwi do magicznego świata dźwięków. Przeboje operetkowo-musicalowe, walc, polki i marsze Johanna Straussa to tylko niektóre elementy, które urozmaicą tę muzyczną podróż. A to jeszcze nie koniec! Na koncercie usłyszycie również znane standardy rozrywkowe, które dodadzą charakteru i emocji temu niezwykłemu wydarzeniu.

Wspaniałe Towarzystwo na Scenie

Na scenie tego wyjątkowego koncertu nie zabraknie nie tylko samego André Rieu, ale również orkiestry Johanna Straussa, która istnieje już ponad 30 lat i stanowi nieodłączny element jego występów. To jednak nie koniec! Chór gospel, wspaniali soliści oraz wyjątkowi goście wzbogacą to muzyczne doświadczenie o nowe, niezapomniane wymiary. Ciekawość co do tego, kogo tym razem zaprosił maestro André Rieu, już teraz nas rozgrzewa!

Wspólna Przygoda Przed Wielkim Ekranem

Jeśli pragniecie zanurzyć się w magicznej atmosferze muzyki, niezapomnianych emocji i świetnej zabawy, to koniecznie dołączcie do nas na retransmisję tego wyjątkowego koncertu! Spotkamy się  2 września o godzinie 19:00, oraz 24 września o godzinie 16:00 w Kino Centrum Wadowice. To doskonała okazja, by spędzić czas w gronie miłośników muzyki i cieszyć się pięknymi dźwiękami w towarzystwie André Rieu.

Bilety Już Dostępne!

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! BILETY: 50 zł (normalny), 40 zł (ulgowy), 30 zł (KDR/grupowy – pow. 15 osób) – już są dostępne na stronie www.wckwadowice.pl, w sekretariacie oraz w kasie kina. To szansa na doświadczenie niezapomnianego koncertu z Andrém Rieu, który wypełni Wasze serca miłością do muzyki i pozostawi niezapomniane wspomnienia.

Przybywajcie licznie, by razem stworzyć niezapomnianą muzyczną podróż, pełną emocji i wrażeń. Zapraszamy na koncert, który na długo pozostanie w Waszych sercach! ❤️🎻🌎

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content