Powrót do wydarzeń

Zakończenie I semestru WUD – Ekipa Pana Korka

sobota, 15 stycznia 2022

Już w najbliższą sobotę zakończenie I semestru WUD! 

Zapraszamy studentów na 11:00 do sali teatralnej WCK! Na pokazie Ekipy Pana Korka nie zabraknie doświadczeń kulinarnych z wykorzystaniem niskiej temperatury skroplonego azotu oraz wiele widowiskowych eksperymentów Już nie możemy się doczekać!

Ważne! W sali obowiązuje limit 30% zajętych miejsc (nie wlicza się osób zaszczepionych), dlatego dzieciom mogą towarzyszyć w uroczystości i pokazie wyłącznie osoby zaszczepione (rodzina).  Bardzo prosimy o przestrzeganie tych zasad. Indeksy będą zbierane po zakończeniu pokazu w holu teatralno – kinowym w celu uzyskania podpisu przez prowadzącego oraz zaliczenie semestru zimowego. Zgodnie z regulaminem WUD, aby zaliczyć semestr trzeba mieć 50 % obecności na zajęciach. Studenci, którzy będą nieobecni w tym dniu proszeni są o informację mailową oraz dostarczenie indeksów do sekretariatu WCK najpóźniej do 21 stycznia 2022 r. 

Drugim warunkiem dalszego uczestnictwa w uniwersytecie i otrzymania wpisu na semestr letni będzie także uiszczenie opłaty semestralnej w terminie do 31 stycznia 2022 r. Opłata semestralna wynosi 120 zł/ 100 zł  na drugie dziecko uczestniczące w zajęciach Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci. Opłatę należy uiścić poprzez swoje konto na strefazajec.pl.

  • Kategoria: Wadowicki Uniwersytet Dzieci
  • Dzień i godzina: 15 stycznia 2022 - 11:00 - 12:30
  • Miejsce:sala teatralna
  • Czas trwania:90

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content