Powrót do wszystkich wydarzeń

Wycieczka na nową – filmową wystawę “KLEKS. MAGIA KINA” do Bajki Pana Kleksa w Katowicach

wtorek, 13 lutego 2024
Dzieci siedzące w kinie

13 lutego (wtorek) godz. 8:30
Wycieczka na nową – filmową wystawę “KLEKS. MAGIA KINA” do Bajki Pana Kleksa w Katowicach
wiek uczestników 7 – 15 lat
W związku z nową, filmową odsłoną Akademii Pana Kleksa wszystkich miłośników profesora Ambrożego zapraszamy do Bajki Pana Kleksa, a dokładnie na najnowszą wystawę. Bajka Pana Kleksa jest koproducentem filmu i dzięki temu posiada oryginalną scenografię, kostiumy i rekwizyty, które zagrały w filmie i były wykorzystywane podczas kręcenia zdjęć w kilkunastu miejscach w Polsce, Norwegii oraz nowoczesnym studio w Bułgarii.
Wizyta w interaktywnej filmowej przestrzeni pozwoli przejść przez cały proces produkcji filmu i poczuć się jak na prawdziwym planie zdjęciowym. To właśnie tu spotkacie szalonego reżysera, który zdradzi sekrety i tajniki produkcji. Będziecie mogli na własne oczy zobaczyć autentyczne kostiumy i scenografię, które odegrały kluczową rolę podczas kręcenia filmu.
Dodatkowo każda grupa weźmie udział w warsztatach filmowych oraz pokazie sztuki filmowej dostosowanych do wieku uczestników, w których dzieci biorą czynny udział.

Oprócz zwiedzania i warsztatów filmowych na uczestników będzie czekać NOWOŚĆ – WARSZTATY MUZYCZNE- NA FALI DZWIĘKU.

CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO? Dzieci nauczą się czym jest dźwięk, jak poprawnie mówić z przepony, jak ćwiczyć głos bez jego obciążenia. A także poznają jaki wpływ ma muzyka na emocje – śpiew piosenki “Na wyspach Bergamutach” do różnych podkładów muzycznych (wersje: wesoła, rap, ballada), ćwiczenia rymowania w 3 poziomach trudności, w celu stworzenia tekstu piosenki, która następnie zostanie wspólnie wykonana.

Prosimy o zapewnienie dzieciom prowiantu na czas wycieczki.

Zbiórka uczestników 8:30 obok Komwadu. Powrót ok. 16:00
Cena 90 zł.

 

Formularz zgoda na wyjazd na wycieczkę filmowa wystawa “KLEKS. MAGIA KINA” do Bajki Pana Kleksa w Katowicach: https://wck.wadowice.pl/wp-content/uploads/2019/01/zgoda-na-wyjazd-na-wycieczki_Bajka-Pana-Kleksa.pdf

  • Rodzaj: Aktualności,Dom Kultury,Ferie
  • Data: 13 lutego 2024, od 08:30 do 16:00
  • Miejsce:Bajka Pana Kleksa Katowice
  • Czas trwania w minutach:450 Minutes

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content