Powrót do wszystkich wydarzeń

Rodzinne niedziele z kulturą – „Koncert na Bajkową Nutę”

niedziela, 28 listopada 2021
Koncert na Bajkową Nutę

WCK rozpoczyna nowy cykl pt. „Rodzinne niedziele z kulturą”, w ramach którego co 2 -3 miesiące będą odbywać się wydarzenia przeznaczone dla całych rodzin, a zwłaszcza ich najmłodszych członków. Rodzice z dziećmi będą mogli spędzić miło czas na koncertach, spektaklach czy pokazach.

Pierwszą propozycją będzie Koncert na Bajkową Nutę, który odbędzie się 28 listopada o godzinie 16:00 w sali teatralnej WCK. Artyści zabiorą publiczność w niezwykłą muzyczną przygodę ukazując magię piosenek o przyjaźni, miłości i o wartościach jakimi w życiu należy się kierować. 

Wokaliści przeniosą widzów w zaczarowany świat, a koncert zachwyci miłośników filmów i bajek takich jak Kraina Lodu, Król Lew, Vaiana „Skarb Oceanu”, Toy Story, Zaplątani, Mulan, Akademia Pana Kleksa, czy wiele innych. Na scenie wystąpią znani i lubiani wokaliści ze Studia Accantus oraz The Voice of Poland, aktorzy dubbingowi  – Magda Wasylik, Gosia Nakonieczna, Kuba Jurzyk i Kamil Bijoś. 

Podczas koncertu nie zabraknie pięknych wizualizacji oraz zagadek i niespodzianek dla dzieci.

Koszt biletu: 35 zł dziecko do 13 r.ż., 60 zł dorosły do zakupu w sekretariacie WCK lub poprzez stronę internetową wck.wadowcie.pl

Małgorzata Niekonieczna

Małgorzata Nakonieczna była uczestniczką III edycji talent show The Voice of Poland oraz Szansy na Sukces. Jest aktorką dubbingową, znana z seriali animowanych Dora i Miasto Złota czy My Little Pony: Pony Life. Wykonywała piosenki min. do filmu Vaiana oraz „Zanim żyli długo i zaplątani”

Kuba Jurzyk

Kuba Jurzyk – finalista IV edycji programu X Factor. Wraz z przyjaciółmi tworzy prężnie działające „Studio Accantus”. Udziela się jako aktor dubbingowy współpracując z Disney Polska, gdzie użycza swojego głosu w filmach animowanych.

Kamil Bijoś

Kamil Bijoś – uczestnik czwartej edycji programu The Voice of Poland oraz szóstej edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”, członek chóru Sound’n’Grace, aktor dubbingowy.

Magdalena Wasylik

Magdalena Wasylik to ikona polskiego, młodego dubbingu. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku jazz i muzyka estradowa. Swoją przygodę z muzyką i teatrem zaczęła już jako dziecko, kiedy występowała w teatrze muzycznym ROMA w Warszawie. Jej głos pojawia się w takich kreskówkach jak: Świnka Peppa, Atomówki, Tom i Jerry, Scooby-Doo!, Dora poznaje Świat, a także w znanych serialach młodzieżowych jak Violetta, Austin i Ally oraz wielu innych. Znana jest również jako wokalistka Studia Accantus.

  • Rodzaj: Dom Kultury
  • Data: 28 listopada 2021, od 16:00 do 17:15
  • Miejsce:Sala Teatralna
  • Czas trwania w minutach:75 min.

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content