Powrót do wszystkich wydarzeń

PREMIERA SPEKTAKLU SMOK – GRUPA TEATRALNA A-TO-MY 19.05 godz. 15:30

niedziela, 19 maja 2024
Plakat spektaklu SMOK

Premiera spektaklu pt. „Smok” Teatru WUTW „A-TO-MY” na podstawie sztuki Jewgienija Szwarca w tłumaczeniu Jerzego Pomianowskiego. Spektakl jest adaptacją jednej z „baśni dla dorosłych” rosyjskiego dramaturga (1896-1958), który w swej opowieści o Lancelocie ukazuje bezradność społeczności niewielkiego miasteczka wobec bezwzględnej władzy roztaczanej nad nimi przez tytułowego Smoka. Problem tkwi jednak nie tyle w fizycznej słabości mieszkańców, ile w ich przyzwyczajeniu do systemu, który sprawuje nad nimi władzę i strach przed zmianą. Bo „jedyny sposób uchronienia się od smoków, to mieć własnego smoka”.

Reżyseria: Paweł Buszewicz

19 maja (niedziela) br. godz. 15:30, sala kameralna WCK

Bezpłatne wejściówki do odebrania w sekretariacie WCK.

  • Rodzaj: Dom Kultury,Premiera,Teatr,Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku
  • Data: 19 maja 2024 - 15:30 - 16:30
  • Miejsce:Wadowickie Centrum Kultury
  • Czas trwania w minutach:60 Minut

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem