Powrót do wszystkich wydarzeń

Noc z Harrym Potterem w kinie Centrum w Wadowicach – “Początek”

9 lutego 2024, 19:30 - 10 lutego 2024, 01:00
Dzieci w strojach stylizowanych na Harrego Pottera

Noc z Harrym Potterem w kinie Centrum w Wadowicach – “Początek”

9 lutego 2024 r., 19:30, sala teatralno – kinowa
Lubicie Nocne Maratony? My bardzo! Dlatego razem z Wolontariuszami WCK zapraszamy Was na pierwszą w Kinie “Centrum” Magiczną Noc z Harrym Potterem. Hol teatralno – kinowy zamieni się w Wielką Salę Hogwartu, a wszystkie atrakcje, dekoracje i smakołyki będą w sposób bezpośredni nawiązywać do dwóch pierwszych części Harrego Pottera. Oprócz filmowych, magicznych wrażeń w przerwie będą czekać na uczestników smakołyki, magiczne sztuczki, filmowe zagadki i czarodziejskie atrakcje.Gwarantujemy niesamowite wrażenia pełne magii wyjętej prosto ze świata Harry’ego Pottera. Uwaga! Ogłaszamy konkurs na najlepsze magiczne przebranie, który rozstrzygniemy w filmowej przerwie.

19:30 – 22:00 – I część Harrego Pottera – Kamień Filozoficzny
“Harry Potter i Kamień Filozoficzny” to fantastyczno – przygodowy film oparty na popularnej książce J.K. Rowling. Wyreżyserowany przez Chrisa Columbusa jest pierwszym filmem o przygodach małego czarodzieja. W dzień swoich jedenastych urodzin Harry (Daniel Radcliffe) dowiaduje się, że jest czarodziejem. Jego życie ulega całkowitej zmianie. Wychowywany przez wujostwo, które nie uznawało jego odmienności, zostaje przyjęty do Hogwartu – elitarnej szkoły dla czarodziejów – gdzie będzie mógł rozpocząć swoją magiczną edukację. Równocześnie Harry odkrywa, że w świecie czarodziejów jest uznawany za bohatera, ponieważ jako niemowlę oparł się mocy Voldemorta – potężnego czarnoksiężnika, prześladującego wówczas magiczną społeczność. Jedyny ślad jaki pozostawiło mordercze zaklęcie rzucone przez Voldemorta to mała blizna w kształcie błyskawicy, znajdująca się na czole Harry’ego.

22:00 – 22:30 – przerwa, atrakcje, konkursy, bufet

22:30 – 1:00 – II cześć Harrego Pottera – Komnata Tajemnic
Harry Potter wraca po pierwszym roku nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa na Privet Drive. Pewnego dnia odwiedza go Zgredek – domowy skrzat. Ostrzega chłopca przed strasznymi wydarzeniami, które mają nastąpić w Hogwarcie. Harry ignoruje ostrzeżenia i wraca do szkoły. Wkrótce kotka woźnego Filcha zostaje spetryfikowana, a na ścianie pojawia się tajemniczy napis. Po Hogwarcie rozchodzą się różne plotki i podejrzenia, ale prawdziwa panika ogarnia szkołę dopiero wtedy, gdy pojawiają się nowe ofiary. Harry i jego przyjaciele próbują odkryć tajemnicę dziwnych ataków. Niedługo potem siostra Rona – Giny – zostaje porwana do tytułowej Komnaty Tajemnic. Harry, Ron i profesor Lokchart ruszają jej na ratunek
Wydarzenie skierowane do młodzieży od 12 r.ż (poniżej 12 r.ż. z dzieckiem wymagana obecność opiekuna prawnego). Wszyscy uczniowie powinni zabrać ze sobą na wydarzenie legitymacje szkolną.
Uwaga! Prosimy o zakup biletu wyłącznie po zapoznaniu się z regulaminem wydarzenia.

Bilety 35 zł/2 filmy.

Regulamin wydarzenia: https://wck.wadowice.pl/regulamin-nocy-z-harrym-potterem/

  • Rodzaj: Aktualności,Dom Kultury,Ferie,Kino
  • Data: 9 lutego 2024 - 19:30 10 lutego 2024 - 01:00
  • Miejsce:Kino Centrum Wadowice
  • Czas trwania w minutach:210 Minutes

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content