Powrót do wszystkich wydarzeń

Noc Horrorów I

piątek, 30 października 2020

GNIAZDO ZŁA

Horror, prod. Włochy, reż. Roberto De Feo, wyk. Francesca Cavallin, Justin Korovkin, Ginevra Francesconi, czas 107 min, od 15 lat

Samuel jest sparaliżowanym chłopcem, mieszkającym z matką Eleną w odciętej od świata willi. Dorasta pod czujnym okiem troskliwej, lecz surowej rodzicielki, która zabrania mu pod żadnym pozorem opuszczać mury domu. Życie w willi jednak zmienia się, gdy dochodzi do szeregu dziwnych i niepokojących wydarzeń. Oparty na dyscyplinie porządek burzy pojawienie się młodej, zbuntowanej pokojówki, Denise która budzi w Samuelu siłę do sprzeciwu wobec wszechobecnego rygoru i potrzebę odkrycia prawdy o świecie zewnętrznym. W obliczu buntu Elena postanawia zatrzymać syna przy sobie za wszelką cenę. Jakie skrywa tajemnice? Dlaczego traktuje syna jak więźnia we własnym domu?

SLASHERMAN (RANDOM ACT OF VIOLENCE)

Horror, prod. USA, reż. Jay Baruchel, wyk. Jesse Williams, Jordana Brewster, Jay Baruchel, czas 80 min, od 15 lat

Todd to ceniony autor serii komiksowych horrorów pod wymownym tytułem Slasherman, które bazują na poczynaniach prawdziwego seryjnego mordercy. Gdy przychodzi czas, by finalizować popularną serię, rysownik postanawia odwiedzić rejony, w których grasowała jego psychopatyczna muza. Problem w tym, że gdy tylko pojawia się na miejscu, prawdziwy Slasherman zaczyna kontynuować swe dzieło – odwzorowując przy tym kropka w kropkę komiksy Todda.

Bilety: 20

O oprawę wydarzenia zadbają Wolontariusze WCK.

  • Type: Kino
  • Czas: 30 października 2020 - 21:00 - 23:59
  • Miejsce:sala kinowa
  • Długość:187 min

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem