Powrót do wszystkich wydarzeń

Muzyczna Noc Kinowa

22 sierpnia 2020, 21:00 - 23 sierpnia 2020, 01:00

Po raz pierwszy w kinie Centrum odbędzie się maraton muzyczny z największymi gwiazdami na dużym ekranie. Zapraszamy na oscarowy film z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem “Narodziny gwiazdy” oraz na film “Whitney” o jednej z najwspanialszych piosenkarek wszech czasów. Liczba miejsc ograniczona.

22 sierpnia, godz. 21:00

NARODZINY GWIAZDY

Dramat, muzyczny, prod. USA, reż. Bradley Cooper, wyk. Lady Gaga, Bradley Cooper, Sam Elliott, czas 135 min, od 15 lat

Płomienny romans między dogasającą gwiazdą muzyki country a nieznaną piosenkarką zmienia ich życie na zawsze.

WHITNEY

Dokumentalny, prod. USA, Wielka Brytania, reż. Kevin Macdonald, wyk. Bobby Brown, Cissy Houston, Gary Houston, czas 120 min, od 15 lat

Z imponującą liczbą ponad 200 milionów albumów sprzedanych na całym świecie, ze statusem pierwszej kobiety-artystki, która zadebiutowała na szczycie listy Billboard 200 i jedynej w historii, której siedem kolejnych singli pojawiło się na pierwszym miejscu zestawienia Billboard Hot 100, Whitney Houston była głosem swojego pokolenia. Artystka, która z piosenkarki gospel miała stać się królową światowej sceny. To ona zainspirowała całe pokolenie wokalistek z Mariah Carey i Beyoncé na czele. To jej brawurowe wykonanie amerykańskiego hymnu w trakcie Super Bowl w 1991 roku przetarło ścieżki niedostępne wcześniej dla czarnoskórych muzyków. W tle do tych wiekopomnych wydarzeń pisała się jednak inna historia. Porażająca opowieść o uzależnieniu i samozniszczeniu, wypełniająca kolumny tabloidowych gazet i czasopism. Historia kobiety, która na scenie miała głos anioła, ale poza nią przegrywała walkę z własnymi demonami.

Bilety: 20 zł/2 filmy

https://www.youtube.com/watch?v=u0kysDisT-E https://www.youtube.com/watch?v=RrjbbfuMY_w

  • Type: Kino
  • Czas: 22 sierpnia 2020 - 21:00 23 sierpnia 2020 - 01:00
  • Miejsce:sala kinowa
  • Długość:240 min

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem