Powrót do wszystkich wydarzeń

Kino Nocnych Parków – kino plenerowe

piątek, 10 lipca 2020

Wakacje bez kina plenerowego nie byłyby kompletne, dlatego jak co roku zapraszamy na seanse w plenerze!

Pierwszym seansem, który dla Was przygotowaliśmy to film “Nice Guys. Równi goście” z Russellem Crowem i Ryanem Goslingiem w rolach głównych.

Prywatny detektyw Holland March i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców. Niechętnie muszą połączyć siły, by rozwiązać sprawę i ocalić życie. Tym bardziej, że wkrótce odkryją, że wdepnęli w większe bagno niż sądzili. Zaginięcie dziewczyny jest jedynie czubkiem góry lodowej w sprawie, której nie tknąłby nikt komu życie miłe. Historia staje się więc coraz bardziej dramatyczna, ale mimo zagrożenia Holland i Jackson skupiają się głównie na dogryzaniu sobie nawzajem.

Wstęp od 16 lat

UWAGA! Seanse będą odbywać się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Widzowie mogą pozostawać w bezpiecznej od siebie odległości, zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia / Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przepisami prawa, co zostanie umożliwione odpowiednim wyznaczeniem przez organizatora miejsc.

  • Type: Kino
  • Czas: 10 lipca 2020 - 21:00 - 21:00
  • Miejsce:Park Miejski
  • Długość:120 min

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem