Powrót do wszystkich wydarzeń

Jazz w Parku – koncert przeniesiony do sali kameralnej

piątek, 3 lipca 2020

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza w najbliższy piątek na koncert „Jazz w Parku”, podczas którego wystąpią lokalni muzycy i artyści. Będzie to pierwszy z czterech koncertów nawiązujących do festiwali i wydarzeń muzycznych organizowanych lub współorganizowanych przez WCK, a niemożliwych obecnie do realizacji.

W najbliższy piątek 3 lipca o godz. 19:00 w sali kameralnej WCK usłyszymy standardy jazzowe w wykonaniu zespołu w składzie: Joanny Smajdor, Marcina Jajkiewicza, Leszka Szczerby, Krzysztofa Odrobiny, Macieja Gruchacza, Kosmy Kalamarza i Michała Dziewińskiego. To będzie pierwszy z czterech koncertów organizowanych w ramach projektu „Recepta na kulturę” dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury z programu „Kultura w sieci”. Kolejny usłyszymy 21 sierpnia br. i będzie nawiązywał repertuarowo do znanego i lubianego festiwalu „Reggae Most”.

Koncert zostanie zorganizowany z zachowaniem aktualnych przepisów sanitarnych. Prosimy o zabranie ze sobą maseczek i zachowanie dystansu społecznego. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem koncertu dostępnym TUTAJ oraz informujemy, że każdy uczestnik koncertu zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia i świadomości ryzyka COVID dostępnym do pobrania TUTAJ. Wstęp na koncert jest bezpłatny, a liczba widzów ograniczona.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych zapraszamy publiczność do sali kameralnej WCK.. Jednak wszyscy Ci, którzy nie będą mieli okazji w nim uczestniczyć mogą obejrzeć retransmisję w Internecie na profilu facebookowym oraz YouTube Wadowickiego Centrum Kultury. Zapraszamy!


  • Type: Dom Kultury,Koncert
  • Czas: 3 lipca 2020 - 19:00 - 20:30
  • Miejsce:sala kameralna
  • Długość:90

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem