Powrót do wszystkich wydarzeń

Diamentowy Jubileusz Ireny Santor

piątek, 24 stycznia 2020

Irena Santor, niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w 2019 roku obchodzi diamentowy jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie, wspólnie z Państwem, podczas wyjątkowej trasy koncertowej „Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem”. Koncert odbędzie się 24 stycznia 2020 r. o godz. 19:00 w sali Teatralnej Wadowickiego Centrum Kultury.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który wypełnią piosenki starannie na tę okazję wybrane przez Irenę Santor, piosenki, które z Jej punktu widzenia były i są ważne, które wpisały się w Jej życie, ale także w Państwa serca i wspomnienia. Zabrzmią zatem znane przeboje „Embarras”, „Powrócisz tu” czy „Już nie ma dzikich plaż”, a także nowe piosenki, które niosą przesłanie Artystki i już znalazły uznanie publiczności. Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Jubilatki.

Irena Santor, jako pierwsza polska artystka z dziedziny muzyki rozrywkowej, została uhonorowana tytułem doktora honoris causa, przyznanym przez Akademię Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Odbierając ten zaszczytny tytuł Artystka powiedziała – „Moim najważniejszym osiągnięciem jest to, że przez dziesiątki lat nigdy nie brakowało mi publiczności na widowni, nigdy nie byłam artystką bezrobotną. Ciągle jeszcze towarzyszy mi uczucie, że jestem potrzebna, że do dziś mam dla kogo śpiewać. I właśnie to uważam za moje największe osiągnięcie”.

Bilety w cenie 70 zł (w przedsprzedaży) i 75 zł (w dniu koncertu) dostępne są w sekretariacie WCK, kasie kina „Centrum” oraz poprzez naszą stronę internetową (kup bilet).

Dodatkowo w kasach do nabycia również specjalne bilety kolekcjonerskie/prezentowe.

  • Organizer Name: Wadowickie Centrum Kultury
  • Rodzaj: Dom Kultury,Koncert
  • Data: 24 stycznia 2020 - 19:00 - 21:00
  • Miejsce:Sala teatralna WCK
  • Czas trwania w minutach:90 min

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content