ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Powrót do aktualności

Wycieczka do NOKI i Ekospalarni

Wycieczka do NOKI i Ekospalarni w Krakowie

Studentów z grup: Eksperci, Fachowcy, Specjaliści i Mistrzowie zapraszamy na dodatkową wycieczkę 7 lutego do Ekospalarni i NOKI w Krakowie.

Pierwszym miejscem jakim odwiedzimy będzie Ekospalarnia.  Podczas wycieczki studenci zostaną uświadomieni o roli prawidłowego funkcjonowania systemu gospodarki odpadami w mieście. Ścieżka edukacyjna przybliża najważniejsze części procesu termicznego przekształcania odpadów. Studenci zobaczą jak wygląda przywóz i rozładunek odpadów do bunkra, termiczne przekształcanie odpadów komunalnych,  oczyszczanie spalin czy wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej. Ścieżka została zaprojektowana w sposób zapewniający pełne bezpieczeństwo dla zwiedzających.

Drugim miejscem jakie odwiedzimy będzie firma NOKIA Kraków. Starsi studenci przeżyją niesamowitą przygodę w centrum, które realizuje innowacyjne projekty w zakresie technologii dostępu szerokopasmowego – 3G, LTE i 5G. Oprócz wizyty w laboratoriach technologicznych, studenci wezmą udział w grze terenowej, spotkają się z inżynierami. Nie zabraknie również zabaw z wirtualną rzeczywistością czy długopisem 3d.

Wyjazd około 8:00. Powrót około 16:00. 

Prosimy o zapewnienie dzieciom prowiantu na czas wycieczki.

Liczba miejsc ściśle ograniczona. Możliwość zapisu dla studentów WUD  1 lutego 2023 r. (koszt 55 zł), po tym terminie jeśli zostaną wolne miejsca będzie możliwość zapisu dzieci spoza WUD (koszt 75 zł). Wymagana jest natychmiastowa płatność za wycieczkę przy zapisie.

Szczegółowe informacje zostaną przesłane do rodziców dzieci zapisanych na wycieczki. 

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content