ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Wolontariat

Instruktor

Dominika Woźniak

Animacją zajmuję się od prawie pięciu lat ale już znacznie wcześniej wiedziałam, że jestem „skazana na kulturę”. Wystarczy kilka razy zaciągnąć się radością tworzenia i już nie ma odwrotu… Zaczęło się od miłości do teatru, filmu, muzyki i tak trafiłam na studia z Zarządzania Kulturą i Mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dziś, jako wykształcony animator pracuję z wszystkimi grupami wiekowymi a największą radość czerpię z przebywania z ludźmi i wspólnego tworzenia.

Wtorki, godz. 16.30 – 18:00, I grupa
Piątki, godz. 17:00 – 18:30, II grupa

Grupa wiekowa: 15 – 30 lat

Szczegóły

Jest ich już ponad trzydziestu… Są młodzi, mają  w sobie pasję, pozytywną energię i mnóstwo twórczego zaangażowania. Prawie od 8 lat (!) próbują namieszać w ofercie kulturalnej naszego miasta. Mają na swoim koncie liczne projekty muzyczne, wieczorki filmowe, a nawet turnieje gier planszowych… Mowa oczywiście o Wolontariacie WCK!

Czekamy na Ciebie, jeśli chcesz wspólnie z nami kreować kulturę, wnieść swoje pomysły albo miło i interesująco spędzić czas w doborowym towarzystwie. A co nas czeka w tym roku? Przebrniemy przez każdy etap tworzenia projektu kulturalnego! Będziemy badać, zastanawiać się, dyskutować aż w końcu stworzymy razem nowe wydarzenie! Ale Wolontariat WCK to nie tylko projekty. Wolontariat to spotkanie, odkrywanie nowych pasji i talentów, budowanie pewności siebie i przede wszystkim tworzenie przyjaźni.

Aktualności

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content