Wolontariat WCK

Wolontariat WCK

Wolontariat WCK

Instruktor: Ewelina Studnicka

Masz od 12 do 17 lat? Lubisz pomagać? Interesuje cię to co się dzieje w Centrum Kultury? A może chciałbyś organizować wydarzenia kulturalne i realizować swoje pomysły? Jeśli tak to Wolontariat WCK to idealna propozycja dla ciebie!

Wolontariusze WCK to grupa niezwykłych, kreatywnych pełnych pasji i energii młodych ludzi. Czekamy na Ciebie, jeśli chcesz pomóc nam w naszych działaniach, wspólnie z nami kreować kulturę, wnieść swoje pomysły i tworzyć wydarzenia od koncepcji do realizacji albo po prostu miło i interesująco spędzić czas w doborowym towarzystwie.

Młodzież będzie spotykać się średnio dwa razy w miesiącu (w razie potrzeby częściej) oraz dodatkowo podczas wydarzeń, przy których będą się angażować i pomagać. Termin spotkań będzie ustalony na początku wrześni

Instruktorka:

Ewelina Studnicka – kulturoznawca, absolwentka zarządzania kulturą na UJ oraz studium pedagogicznego, pracowniczka działu animacji w Wadowickim Centrum Kultury, koordynatorka projektów dla dzieci i młodzieży min. Wolontariatu, Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci, Dnia Tańca oraz instruktorka zajęć dla najmłodszych. Uczestniczka wielu szkoleń dotyczących prowadzenia zajęć i współpracy z dziećmi i młodzieżą.

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content