Powrót do aktualności

“Wizyty Ojca Świętego w Introd w Dolinie Aosty”

Zawieszone na tle czerwonej ściany zdjęcia, na których widać papieży Jana Pawła II i Benedykta XVI. Zdjęcia te wykonane zostały we włoskiej gminie Introd przez fotografa Grzegorza Gałązkę. Były one prezentowane na wystawie czasowej pt. "Wizyty Ojca Świętego w Introd w Dolinie Aosty" prezentowanej w wadowickim Muzeum Miejskim.

Zapraszamy do oglądania, bez konieczności wychodzenia z domu, nowej wystawy czasowej pt.: “Wizyty Ojca Świętego w Introd w Dolinie Aosty”.

Wystawa jest zbiorem fotografii autorstwa Grzegorza Gałązki, które dokumentują pobyty Jana Pawła II i Benedykta XVI w gminie Introd w Dolinie Aosty. Nasze muzeum przygotowało ją dzięki uprzejmości włoskiego miasta Introd i współpracującego z nim stowarzyszenia LA MEMORIA VIVA. Choć pięknie prezentuje się w sali wystawienniczej, niestety nie można jej zwiedzać przynajmniej do końca listopada. Mamy nadzieję, że już w grudniu będziemy mogli wszystkich zaprosić do nas ponownie. Zanim to jednak nastąpi zapraszamy do zwiedzenia jej wirtualnie, bez konieczności wychodzenia z domu (KLIKNIJ TUTAJ).

Z A P R A S Z A M Y ! ! !

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content