Powrót do aktualności

Wieczór Sylwestrowy w Kinie Centrum

Wieczór Sylwestrowy w Kinie Centrum - baner z informacjami o wyświetlanych w filmach pt. "Aline. Głos Miłości" i "Koniec Świata czyli Kogel Mogel 4""

Jeżeli nie możesz, albo nie chcesz iść na bal, to zapraszamy do ciepłej klimatyzowanej sali Kina Centrum na dwa przedpremierowe seanse dawno oczekiwanych filmów. W kinie wieczór sylwestrowy rozpocznie się o godz. 20:00 i skończy tuż przed północą, około 23:50. Pomiędzy seansami będzie krótka przerwa.  Nie zapomnijcie zabrać ze sobą  maseczek. 

Wieczór rozpocznie o godz. 20:00 wyjątkowy film inspirowany życiem Céline Dion pt. “ALINE. GŁOS MIŁOŚCI“. To niezwykła historia gwiazdy muzyki, kulisy jej życia prywatnego i sukcesu scenicznego, z Valérie Lemercier w roli głównej. W filmie usłyszycie też największe przeboje Céline Dion, która ma na swoim koncie ponad 250 milionów sprzedanych płyt, 5 nagród Grammy, 2 Oscary i nagrodę Diamond, która potwierdziła jej pozycję jako najlepiej sprzedającej się wokalistki wszech czasów.

Na drugie danie o godz. 22:20 proponujemy powrót kultowej polskie komedii – „KONIEC ŚWIATA CZYLI KOGEL MOGEL 4” i  dalsze rodzinne losy bohaterów doskonale znanych z poprzednich części, jak i nowych postaci, brawurowo wkraczających w świat rodzin Zawadów i Wolańskich. 

Zapraszamy.

Plakat do filmu pt. "Aline. Głos miłości".

„WIECZÓR SYLWESTROWY W KINIE CENTRUM”

Historia Céline Dion
ALINE. GŁOS MIŁOŚCI

31 grudnia, godz. 20:00

Biograficzny/dramat, prod. Francja, Kanada, reż. Velérie Lemercier, wyk. Velérie Lemercier, Sylvian Marcel, Danielle Fichaud, Roc LaFortune, czas 124 min., od 12 l.

Quebec, lata 60. Sylvette i Anglomard witają na świecie swoje czternaste dziecko – Aline. W tej skromnej rodzinie, muzyka jest najważniejsza. Kiedy producent muzyczny Guy Claude odkrywa Aline i jej złoty głos, na myśl przychodzi mu tylko jeden pomysł – uczynić z niej najlepszą piosenkarkę na świecie. Dzięki wsparciu rodziny i doświadczeniu Guy’a Claude’a oraz rodzącej się między nimi miłości, Aline będzie podążać ku wyjątkowemu przeznaczeniu.
Bilety: 20 zł

Plakat do filmu pt. "Koniec świata czyli kogel mogel 4".

Sylwestrowy pokaz przedpremierowy
KONIEC ŚWIATA CZYLI KOGEL MOGEL 4

31 grudnia godz. 22:20
komedia, prod. Polska, reż. Anna Wieczur-Bluszcz, wyk. Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, czas 96 min., od 12 l.

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta… A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata…
Bilety: 20 zł

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content