Kino dla Seniora

Kino dla Seniora

KinoWTOREK SENIORA


kino senioraZapraszamy wszystkich miłośników kina, którzy ukończyli 55 rok życia na nową propozycję filmową. Wraz z firmą „KINADS – Reklama w kinie” zachęcamy do uczestnictwa raz w miesiącu, zawsze w pierwszy wtorek (z wyjątkiem listopada – drugi wtorek) na "KinoWTOREK SENIORA Z TAURONEM" we współpracy z dziennikiem „SUPER express”. Poza dawką kinowej rozrywki, na widzów czeka konkurs z nagrodami i ogromna dawka wiedzy o bezpiecznym kupowaniu gazu i prądu.

Projekt umożliwia Seniorom zakup tańszego biletu - wystarczy pokazać w kasie kina Centrum kupon rabatowy TAURON z wybranych numerów Super Expressu, a za dowolny seans 2D zapłaci się 5 zł mniej.

kino senioraKinoWTOREK w kinie Centrum rozpoczynamy od 4 października, ale już we wrześniu w ramach minionego wtorku, można wygrać fantastyczną nagrodę. Zapraszamy do pobrania w kasie kina, następnie wypełniania kuponu konkursowego i ankiety, a najlepsza odpowiedź zostanie uhonorowana voucherem o wartości 100 zł do sieci sklepów ROSSMANN. Zwycięzca poinformowany zostanie telefonicznie.


Kupony rabatowe na "KinoWTOREK Seniora z Tauronem" pojawią się w poniższych numerach "Super Expressu":

  • 4 października 2016 r. (wtorek)
  • 8 listopada 2016 r. (wtorek)
  • 6 grudnia 2016 r. (wtorek)

Kino Seniora dostępne jest również na Facebooku: https://www.facebook.com/KinoSeniora/