ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Powrót do aktualności

WCK jeździ z kulturą!

W ciągu trzech dni pracownicy WCK wraz z instruktorami i zaprzyjaźnionymi animatorami odwiedzili „Kulturalnym Busem”- Ponikiew, Wysoką oraz Jaroszowice, gdzie zorganizowali popołudnia pełne kulturalnych wrażeń. Kolejne wydarzenia odbędą się w sierpniu!

Wadowickie Centrum Kultury rozpoczęło wakacje od odwiedzenia trzech miejscowości gminy Wadowice. Podczas spotkań pracownicy WCK wraz z animatorami zorganizowali zabawy, animacje, pokaz wielkich baniek mydlanych, przeciąganie liny, bitwę na kolorowe kulki, a wszystko to z „Kolorowym Światem Animacji”. Nie zabrakło też warsztatów teatralnych, które zorganizowali animatorzy z „Lufcika na Korbkę”. W przerwach pomiędzy atrakcjami spragnione dzieci mogły ugasić pragnienie sokami i napojami przekazanymi przez firmę Maspex Wadowice.

W lipcu minęła pierwsza tura Objazdowego Domu Kultury, ale już pierwszego sierpnia WCK ponownie rusza w drogę z Kulturalnym Busem by odwiedzić Stanisław Górny, gdzie zorganizuje animacje i zabawy, wielkie bańki mydlane oraz pokazy i eksperymenty. Podczas spotkania nie zabraknie widowiskowych eksplozji, zabaw z suchym lodem oraz niesamowitych doświadczeń. A wszystko to z Fabryką Kreatywności i Kolorowym Światem Animacji!

Z kolei 2 sierpnia Objazdowy Dom Kultury zawita do Choczni  gdzie przy OSP od  godz. 16:30 odbędą się: animacje, zabawy, wielkie bańki mydlane z „Kolorowym Światem Animacji” oraz pokazy sztuki kuglarskiej i cyrkowej, a także warsztaty bajki i baśni z  Lufcikiem na Korbkę. Na koniec poznamy sztukę cyrkową, cyrkomotorykę i tajniki niesamowitej zręczności. Dzieci będą żonglować chustkami, piłkami, talerzykami, pałkami, łapać równowagę, chodzić na szczudłach. Zapowiada się świetna zabawa!

Natomiast 21 sierpnia o  godz. 17:00  w Parku Miejskim  w Wadowicach WCK zaprasza wszystkie dzieciaki na koncert w wykonaniu „Centrum Uśmiechu” Będzie to interaktywne show muzyczne, którego program uświadomi dzieciom jak ważne jest budowanie odporności poprzez mądry wybór tego co jemy i jak jemy. Oczywiście nie zabraknie również zabaw i animacji.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych wydarzenia odbędą się w budynkach przy których realizowane są wydarzenia (tj. w szkole, remizie OSP) a koncert mający odbyć się w Parku zostanie przeniesiony do budynku Wadowickiego Centrum Kultury!

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny!

Wydarzenia finansowane z budżetu Gminy Wadowice. Zapraszamy!

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content