ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Warsztat modelarza i majsterkowicza

Warsztat modelarza 11+

Instruktor: Zbigniew Burzyński

Wybierz grupę, kliknij i zapisz się na zajęcia!

Jeżeli Twoje dziecko, interesuje się samolotami, uwielbia składać modele to nasz warsztacik jest właśnie dla niego! Podczas rocznej pracy Twój Mały Konstruktor nauczy się tworzyć poszczególne elementy, dopasowywać je i składać, czego efektem będzie model latający i pływający. Dziecko nabędzie umiejętność sterowania modelami za pośrednictwem nadajnika radiowego oraz zdobędzie niezbędną wiedzę z zakresu teorii lotu. Swoje prace modelarze zaprezentują podczas wystawy na zakończenie roku.

Warsztat majsterkowicza 11+

Instruktor: Zbigniew Burzyński

Wybierz grupę, kliknij i zapisz się na zajęcia!

Lubisz działać z wiertarką i dłutkiem w ręku? Sprawia Ci przyjemność tworzenie lub „dawanie nowego życia chorym sprzętom”? A może po prostu chcesz nauczyć się jak zamontować szafkę, by nie spadła? Zajęcia Majsterkowicz są dla Ciebie!

Wykorzystamy materiały z drewna do zrobienia przedmiotów, które będą ozdobą w Twoim domu. Pokażemy, jak posługiwać się podstawowymi narzędziami w pracy majsterkowicza. Podpowiemy, na jakie szczegóły trzeba zwrócić uwagę a potem razem będziemy się cieszyć efektami pracy.

Zbigniew Burzyński

Modelarstwem zajmuję się od ponad 40 lat. Wykonując tę pracę, kontynuuję swoje hobby z dzieciństwa. Interesują mnie wszystkie modele latające, które pomogły człowiekowi zrealizować jego odwieczne marzenie o lataniu. Od 2011 roku posiadam świadectwo kwalifikacji pilota paralotni. Cieszy mnie możliwość przekazywania wiedzy i umiejętności młodemu pokoleniu.

W moim warsztacie znajduje się wiele materiałów, które wykorzystuję, by naprawiać. Sprawia mi ogromną przyjemność przywracanie do użytku rzeczy uznanych za bezużyteczne. Lubię też wymyślać niestandardowe rozwiązania by ułatwiać życie sobie i innym. Nauczyłem się, że w pracy ważne są: dokładność i umiejętność wykorzystania własnego potencjału.

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content