ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Majsterkownia- zajęcia dla rodzin

Majsterkownia - zajęcia dla rodziców z dziećmi (w wieku 6-10 lat)

Instruktor: Anita Pajor

Wybierz grupę, kliknij i zapisz się na zajęcia!

Czy marzysz o wspólnym czasie z dzieckiem, podczas którego możecie razem tworzyć, budować i rozwijać umiejętności? Nasze wyjątkowe warsztaty majsterkowania dla rodziców i dzieci to doskonała okazja, by spędzić razem czas w kreatywny i edukacyjny sposób.

  1. Wspólne Zabawy: Wspólna aktywność to okazja do budowania silniejszych więzi rodzinnych i tworzenia niezapomnianych wspomnień.

  2. Rozwój Umiejętności: Niezależnie od wieku, rodzice i dzieci mogą razem uczyć się nowych umiejętności majsterkowania, rozwijając kreatywność i zdolności manualne.

  3. Zabawa i Edukacja: Nasze warsztaty łączą naukę z zabawą, pozwalając na zdobycie wiedzy praktycznej w sposób przyjemny i atrakcyjny.

  4. Wspólne Sukcesy: Dzięki wspólnym projektom i zadaniom, rodzice i dzieci mogą doświadczyć radości wspólnego osiągnięcia celów.Podczas naszych warsztatów majsterkowania, rodzice i dzieci będą mieli okazję:

  • Wspólnie Tworzyć: Razem z dzieckiem skonstruujecie różnorodne projekty, od prostych modeli po bardziej zaawansowane konstrukcje.

  • Rozwijać Umiejętności: Nabywajcie wspólnie umiejętności takie jak skręcanie, wycinanie, malowanie i więcej.

  • Stymulować Wyobraźnię: Twórzcie unikalne dzieła sztuki i konstrukcje, rozwijając przy tym kreatywność.

Instruktorka: Anita Pajor. Już w szkole podstawowej na tzw ZPTach wolała robić drabinki dla kwiatów niż dziergać szaliki na drutach. Wywiercić sto dziur w nowej desce też nie stanowiło problemu (chociaż sąsiad miał w tym temacie inne zdanie). Od 10 lat prowadzi firmę Niezwykły Zakątek, w której uczy małych i dorosłych różnych technik rękodzielniczych, umiejętnie łącząc je ze sobą by powstawały wyjątkowe prace. Otwarta na pomysły i eksperymenty. Drewno kocha. Leśnik z wykształcenia. Studiowała również technologię drewna i kulturoznawstwo. Jest właścicielką marki “To jest w dechę”.

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content