WARSZTAT “Małych Rąk Dzieła”

WARSZTAT “Małych Rąk Dzieła”

Jeżeli masz 8-13 lat i lubisz majsterkować lub chcesz się tego nauczyć, zapraszamy na zajęcia stałe „Małych Rąk Dzieła”. Na zajęciach poznamy podstawowe narzędzia i ich obsługę, nauczymy się dobierać wkręty i bity. Nasze prace będziemy szlifować, malować i ozdabiać. Na tych zajęciach nie będziecie się nudzić!

Zajęcia Małych Rąk Dzieła to spotkanie z majsterkowaniem i różnymi technikami rękodzielniczymi. Uczestnicy poznają podstawowe narzędzia do pracy warsztatowej i z ich pomocą tworzą własne drewniane przedmioty. Nabierając coraz większego doświadczenia i swobody w posługiwaniu się narzędziami, ze spotkania na spotkanie wykonując prace bardziej samodzielne i zaawansowane. Małych Rąk Dzieła uczą odpowiedzialności, dyscypliny, pracy w grupie i współpracy. Rozwijają kreatywne myślenie, poprawiają manualne zdolności uczestników. 

Instruktorka: Anita Pajor. Już w szkole podstawowej na tzw ZPTach wolała robić drabinki dla kwiatów niż dziergać szaliki na drutach. Wywiercić sto dziur w nowej desce też nie stanowiło problemu.( chociaż sąsiad miał w tym temacie inne zdanie). Od 10 lat prowadzi firmę Niezwykły Zakątek, w której uczy małych i dorosłych różnych technik rękodzielniczych, umiejętnie łącząc je ze sobą by powstawały wyjątkowe prace. Otwarta na pomysły i eksperymenty. Drewno kocha. Leśnik z wykształcenia. Studiowała również technologię drewna i kulturoznawstwo. Jest właścicielką marki To jest w dechę.

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content