Wakacyjna edycja Klubu Podróżnika „Bez Paszportu”

Dwoje ludzi z dzieckiem stojących koło kampera
Wakacyjna edycja Klubu Podróżnika „Bez Paszportu”
11 lipca (czwartek), godz. 17:00, Dom na Dzwonku
– godz. 17:00 animacje podróżnicze dla dzieci
– godz. 18:00 spotkanie z rodziną Zbusovani, prezentacja i możliwość obejrzenia kampervana

Po raz pierwszy w sezonie wakacyjnym zapraszamy na wyjątkową edycję Klubu Podróżnika „Bez Paszportu”. Tym razem spotkamy się w plenerowej scenerii – Domu na Dzwonku (ul. Widokowa 27, Gorzeń Dolny), a nasi goście opowiedzą nam o szalonym, podróżniczym życiu w kampervanie!

Zbusovani to rodzina, która kilka lat temu postanowiła zmienić swoje życie na nieco niestandardowe. Ania, Krzysiu, ich syn Olek oraz trzy psiaki, rzucili dotychczasowe prace, zbudowali kampervana i wyruszyli w podróż. W podróż nie tylko liczoną w kilometrach.
Na swoich spotkaniach opowiadają o podróżowaniu z dzieckiem, o pracy sezonowej w Polsce, workaway oraz pracy zdalnej z kampervana. Swoimi przygodami dzielą się również w mediach społecznościowych, gdzie pokazują swoją twórczość. Głównym celem zbusovanych jest zachęcić rodziny z dziećmi lub czworonożnymi przyjaciółmi do ruszenia w świat, do podróży i otwartości na nowe i zmienne. Dzieci chłoną wiedzę jak gąbka, codziennie uczą się nowych rzeczy, nabywają nowe umiejętności, których nie nauczą się w przedszkolu. Podróż oczami dziecka może wiele nauczyć również i nas dorosłych. Wspomnimy też o tym, że jeśli się czegoś bardzo chce to można, bez względu na wielkość budżetu.

Zapraszamy nie tylko rodziny z dziećmi!

Dom na Dzwonku ul. Widokowa 27, Gorzeń Dolny

Wstęp wolny!

Dofinansowano z budżetu Gminy Wadowice.

Logo Gminy Wadowice

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content