ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Informacje na temat prac licencjackich i magisterskich WUD

Przypominamy studentom o składaniu formularzy prac licencjackich i magisterskich. Ze względu na sytuacje oraz brak możliwości składania formularza osobiście w Wadowickim Centrum Kultury czekamy na wasze zgłoszenia tylko mailowo, natomiast w wydłużonym terminie do 20 marca.  

Nie odbędzie się również seminarium dr hab. Małgorzaty Nodzyńskiej prof. UP, ale oczywiście nie zostawiamy naszych studentów bez pomocy.

Prosimy rodziców i studentów o przesłanie pytań, które mielibyście odnośnie pracy do Pani Profesor, wszystkie pytania prześlę i Pani Profesor po 20 marca nagra filmik i opowie o tym jak zabrać się za przygotowanie prac oraz odpowie na wasze przesłane pytania. Nie zapomnijcie zapoznać się również z przesłanymi prezentacjami. 

Mamy nadzieję, że uda Wam się wykorzystać choć trochę czasu, który teraz trzeba spędzić w domu (bardzo prosimy zostańcie w domu) na pracę licencjacką i magisterską do czego bardzo zachęcamy. Liczymy na to że większość z Was  (studenci III i V roku) podejmie to wyzwanie i będzie się starało uzyskać zaszczytny tytuł licencjata lub magistra. 

Gotowe prace należy dostarczyć do 7 maja (wraz ze zdjęciem legitymacyjnym) w pokoju numer 9 WCK. 

Kilka prac wybranych przez recenzentów zostanie zaprezentowanych przez studentów podczas obron 7 czerwca. 

Do 13 maja na stronie internetowej www.wck.wadowice.pl zostanie opublikowana lista studentów przystępujących do obrony z podanymi tematami prac. Wręczenie dyplomu „Licencjata oraz Magistra Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci” odbędzie się podczas uroczystości obron WUD 7 czerwca 2020 r

Ze względu na obecną sytuację, gdyby terminy musiały ulec zmianie będę informować Państwa na bieżąco. 

Poniżej wszystkie potrzebne informacje odnośnie obron, formularz zgłoszenia i tematyka zajęć, którymi studenci mogą się inspirować. Do pracy należy dołączyć również metryczkę z załącznika. 

W razie pytań prosimy o kontakt na adres wud@wck.wadowice.pl

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content