Powrót do aktualności

Wadowicki Uniwersytet Dzieci szuka nowych studentów!

Nowy nabór na zajęcia Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci będzie wyłącznie na wolne miejsca w danych grupach.

Zgłoszenia przyjmowane będą od 5 lipca 2023 r. od godziny 8.30. Formularz zgłoszenia będzie dostępy poniżej.

Wadowicki Uniwersytet Dzieci działa od października 2014 roku. Jego studentami mogą być dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Przez cały miniony rok akademicki młodzi studenci brali udział w wykładach i zajęciach prowadzonych przez wykładowców akademickich oraz specjalistów z różnych dziedzin. Najmłodsi pełni zapału do nauki odkrywali tajemnice kryminalistyki, sztuki, chemii, fizyki i wielu innych dziedzin, z którymi nie spotykają się na co dzień w szkole. WUD to również edukacyjne wyjazdy na uniwersytety, gdzie studenci biorą udział w zajęciach laboratoryjnych oraz zwiedzają uczelnie. W tym roku akademickim wyjeżdżaliśmy na Uniwersytet Pedagogiczny, Akademię Górniczo – Hutniczą, Uniwersytet Jagielloński, a nawet Uniwersytet Śląski.  Nie brakuje im również dodatkowych zajęć takich jak np. Nocowanie w WCK, Strefa Naukowca oraz inne wydarzenia dodatkowe.

Orientacyjna opłata za semestr zajęć na Wadowickim Uniwersytecie Dzieci będzie wynosić 160 zł/ 140 zł na drugie dziecko uczęszczające na WUD. Wysokość kwoty będzie podana w zarządzeniu WCK. Opłata za zajęcia będzie pobierana we wrześniu o czym będziemy informować mailowo. Natomiast uczestnicy będą partycypować w kosztach wycieczek na Uniwersytety oraz dodatkowych wydarzeń

Patronat nad WUD objął Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Drodzy Rodzice i Studenci! Zwracamy się do Was z wielką prośbą o wypełnienie ankiety. Liczymy na to, że podzielicie się z nami swoimi sugestiami i wyrazicie opinie na temat działalności WUD. Pragniemy tworzyć Wadowicki Uniwersytet Dzieci wspólnie. Wasze sugestie pomogą nam stworzyć ofertę zajęć, które będą spełnieniem Waszych oczekiwań. Ankieta jest anonimowa!

Wadowicki Uniwersytet Dzieci - rok akademicki 2022/ 2023

Zapraszamy do subskrypcji naszego kanały na YT.

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content