Powrót do aktualności

W poszukiwaniu Mikołaja

W poszukiwaniu Mikołaja

Wszystkie grzeczne dzieci zapraszamy na magiczne spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz mikołajkową zabawę z Elfem, które odbędzie się 5 grudnia o godzinie 10:00 oraz 12:30 w sali kameralnej WCK.

Na czubek choinki! Na płetwę karpia! Na kopytko renifera! Trzeba przyznać – jest afera! Wesoły Elf jest zaniepokojony. Mimo starań, poszukiwań i nawoływań – nie potrafi nawiązać kontaktu z Mikołajem. Gdzie mógł podziać się ten Święty całkiem zniknięty? Elf powoli traci głowę… wtem! Przypomniał sobie swoją ostatnią rozmowę z Mikołajem. Przecież umówili się, że Mikołaj przybędzie dopiero wtedy, kiedy wszystkie dzieci będą uśmiechnięte, rozbawione i roztańczone.

Zatem dzieciaki – do dzieła! Musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, żeby Mikołaj nas usłyszał, przyleciał i przywiózł ze sobą wyczekiwaną atmosferę Świąt! Zaprzyjaźnijmy się z Elfem i razem:

* Połączymy się na video rozmowie z samym Mikołajem

* Wyprodukujemy ogrom śniegu i pozytywnych emocji

* Urządzimy pomponowe szaleństwo

* Przeprowadzimy zwariowaną bitwę na śnieżki

* Nauczymy się zimowych tańców prosto z krainy reniferów

* A na koniec powitamy zaprzęg Świętego Mikołaja!

 

Pracownia Świętego Mikołaja ma swoją siedzibę w sekretariacie WCK, dlatego jeśli dzieci chcą zostawić upominek albo list dla Mikołaja można wrzucić go do specjalnego pudełka. Prezent przekażemy Mikołajkowi razem z dziećmi podczas wydarzenia.  Wydarzenie jest skierowane zwłaszcza do dzieci, dlatego dorosłych prosimy o ograniczony zakup biletów.

Przy zakupie biletów online prosimy rodziców o pilny kontakt telefoniczny pod numerem 33 823 31 56.  Bilety w cenie 5 zł dziecko, 15 zł opiekun do zakupu w sekretariacie WCK lub poprzez stronę www.wck.wadowice.pl

Liczba miejsc ograniczona!

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content