ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku

Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku

Czym jest WUTW

ZAPISY ROZPOCZYNAMY 6 WRZEŚNIA!

Zapisy w formie telefonicznej pod trzema numerami: 33 82 33 156, 33 82 339 57, 530 434 663, 888 305 909 i poprzez stronę internetową: strefazajec.pl uruchamiamy 6 września o godz. 8:00 dla wszystkich zainteresowanych. Obowiązuje zasada “kto pierwszy ten lepszy”! Przypominamy, że każda osoba może zgłosić na zajęcia tylko siebie. Istnieje możliwość zapisu na zajęcia za pośrednictwem osoby trzeciej (np. męża, żony, syna, córki itp.). Zgłaszając się na zajęcia oświadczają Państwo, że zapoznali się z Regulaminem WUTW, klauzula informacyjną RODO oraz Zarządzeniem finansowym Dyrektora WCK.

UWAGA! Uległy zmianie kwoty za zajęcia – zapraszamy do zapoznania się z rozporządzeniem i tabelą opłat!

Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku został objęty Patronatem Honorowym Rektora UJ

Koordynator projektu: Jagoda Bogdanowska, tel. 530 434 663 lub email: jagoda@wck.wadowice.pl

Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku powstał w 2013 r. Grupa skupia prawie 300 seniorów z całej Gminy Wadowice. Propozycja ta powstała z myślą o osobach, które ukończyły 55 rok życia. Do udziału zachęcamy przede wszystkich tych, którzy, którzy mają choć trochę wolnego czasu i chcą zasilić grono naszych studentów. Nie jest dla nas ważne wykształcenie oraz aktywność zawodowa!

W przyjaznej atmosferze i koleżeńskim gronie, odmieniamy szarą codzienność na emeryturze, poprzez szereg zajęć i warsztatów, wydarzeń kulturalnych, wykładów i spotkań. Staramy się odpowiadać na sugestie i potrzeby studentów, a także z przyjemnością pomagamy im realizować ich własne pomysły i inicjatywy.

W programie znajdują się wydarzenia dostępne w trzech blokach:

1. Blok teoretyczny: comiesięczne wykłady naukowe oraz spotkania tematyczne;

2. Blok warsztatowy: cotygodniowe zajęcia stałe takie jak: gimnastyka ciała, joga, zajęcia plastyczne, rękodzieło artystyczne, język włoski, język angielski, zajęcia taneczne, trening mózgu i spokój umysłu, zajęcia wokalne, zajęcia teatralne.

3. Blok integracyjny: Sekcja Sportowo –
Turystyczna, Klub Brydżowy, zabawy taneczne, wycieczki, ogniska, spacery z historią, wydarzenia kulturalne w ofercie Wadowickiego Centrum Kultury.

Organizacja wszystkich zajęć WUTW będzie dostosowana do aktualnej sytuacji epidemicznej i zaleceń służb sanitarnych. W związku z tym liczebność większości grup może ulec zmianom. 

UWAGA! W przypadku konieczności odwołania zajęć ze względu na COVID 19, Wadowickie Centrum Kultury będzie zwracać opłatę za nieprzeprowadzone zajęcia, proporcjonalnie za pełne miesiące.

Dowiedz się więcej:

Aktualności dla seniorów

Jesienna wycieczka WUTW

19 listopada zapraszamy studentów WUTW na jesienną wycieczkę do Stryszowa i Lanckorony. Oprócz podziwiania panoramy Beskidów będą też inne atrakcje.

Czytaj dalej

Wykład WUTW

„Co nas ziębi a co grzeje – temperatura naszego ciała” 4 listopada, godz. 17:00, sala teatralna WCK Jak mierzyć temperaturę i co

Czytaj dalej

Inauguracja WUTW z Ewą Wachowicz

Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku wznawia swoją działalność. Inauguracja roku akademickiego 2021/22 odbędzie się 4 października o godz. 17:00 w sali teatralnej WCK.

Czytaj dalej

Wydarzenia dla seniorów

Wadowickie Centrum Kultury © 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content