ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku

Czym jest WUTW

Rozpoczynamy zapisy na nowy rok akademicki 2022/23.

Nowy rok akademicki zbliża się wielkimi krokami. Przed studentami czas wyboru zajęć i zapisów. Z pełną ofertą darmowych i płatnych zajęć można zapoznać się poniżej, klikając na wybrany wiersz. Zgodnie z Regulaminem WUTW, rok akademicki rozpoczyna się od października 2022 r. i trwa do maja 2023 r. Do zajęć dołączyć może każda osoba, która ukończyła 55 rok życia i chce tworzyć grono studentów Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zapisy rozpoczną się 7 września 2022 r. od godz. 8:30 drogą telefoniczną lub przez portal: strefazajec.pl. Numery telefonów dostępne podczas zapisów to: 730 258 017, 530 434 663, 33 82 33 156, 33 82 33 957.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i tabelą opłat!

Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku został objęty Patronatem Honorowym Rektora UJ

Koordynator projektu: Jagoda Bogdanowska, tel. 530 434 663 lub email: jagoda@wck.wadowice.pl

Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku powstał w 2013 r. Grupa skupia ponad 250 seniorów z całej Gminy Wadowice. Propozycja ta powstała z myślą o osobach, które ukończyły 55 rok życia. Do udziału zachęcamy przede wszystkich tych, którzy, którzy mają choć trochę wolnego czasu i chcą zasilić grono naszych studentów. Nie jest dla nas ważne wykształcenie oraz aktywność zawodowa!

W przyjaznej atmosferze i koleżeńskim gronie, odmieniamy szarą codzienność na emeryturze, poprzez szereg zajęć i warsztatów, wydarzeń kulturalnych, wykładów i spotkań. Staramy się odpowiadać na sugestie i potrzeby studentów, a także z przyjemnością pomagamy im realizować ich własne pomysły i inicjatywy.

W programie znajdują się wydarzenia dostępne w trzech blokach:

1. Blok teoretyczny: comiesięczne wykłady naukowe oraz spotkania tematyczne;

2. Blok warsztatowy: cotygodniowe zajęcia stałe takie jak: gimnastyka ciała, joga, Tai – Chi, zajęcia plastyczne, rękodzieło artystyczne, klub tkacki, język włoski, język angielski, zajęcia taneczne, teatralne, wokalne, trening mózgu i spokój umysłu, zajęcia zdrowego kręgosłupa, zumba dla dojrzałych, medytacja z dźwiękiem.

3. Blok integracyjny: Sekcja Sportowo – Turystyczna, Klub Brydżowy, zabawy taneczne, wycieczki, wydarzenia kulturalne w ofercie Wadowickiego Centrum Kultury.

Organizacja wszystkich zajęć WUTW będzie dostosowana do aktualnej sytuacji epidemicznej i zaleceń służb sanitarnych. W związku z tym liczebność większości grup może ulec zmianom. 

UWAGA! W przypadku konieczności odwołania zajęć ze względu na COVID 19, Wadowickie Centrum Kultury będzie zwracać opłatę za nieprzeprowadzone zajęcia, proporcjonalnie za pełne miesiące.zajęcia zdrowego kręgosłupa, 

Dowiedz się więcej:

Aktualności dla seniorów

Turniej Brydża Sportowego

Klub Brydżowy działający w ramach Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Wadowicach organizuje I Turniej Brydża Sportowego.

Read more

Wydarzenia dla seniorów

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content