Powrót do aktualności

TEŚCIOWIE 2 – Film z AUDIODESKRYPCJĄ

Maja Ostaszewska na planie filmu "Teściowie 2" /fot. Estera Świętosławska /Materiały prasowe

Premiera!

Dalsze losy niedoszłych teściów!
Film z AUDIODESKRYPCJĄ *- AudioMovie

TEŚCIOWIE 2

komedia, prod Polska, reż. Kalina Alabrudzińska, wyk. Maja Ostaszewska, Izabela Kuna, Adam Woronowicz, Eryk Kulm jr, czas 95 min., od 15 l.

Niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.

Bilety: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (grupowy/KDR)

*Audiodeskrypcja to technika, która poprzez dodane do ścieżki dźwiękowej opisy słowne umożliwia odbiór filmu osobom niewidomym i słabowidzącym. Zwięzłe opisy scen filmowych pozwalają osobie niewidomej podążać za rozwijającym się wątkiem historii oraz usłyszeć i zrozumieć, co dzieje się na ekranie. Osoby z niepełnosprawnością wzroku wyposażone w odpowiednie odbiorniki audiodeskrypcji mogą uczestniczyć w seansie filmowym na równi z innymi widzami.

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content