Powrót do aktualności

Teatru Próg zaprasza na dwudniowe warsztaty

Aktorzy Teatru Próg podczas spektaklu.

Zapraszamy wszystkich chętnych w najbliższy weekend do WCK na dwudniowe warsztaty teatralne, które poprowadzi Bartosz Nowakowski, reżyser i opiekun Teatru Próg. Na warsztatach mile widziane są także osoby, które nigdy nie myślały o teatrze jak o osobistej przygodzie. Na warsztaty należy zabrać wygodny strój i nastrój taki, jaki się ma…

Bartosz Nowakowski jest doświadczonym animatorem życia teatralnego. Świetnie radzi sobie z młodzieżą. Przez kilkanaście lat istnienia Teatru Próg zdobył szereg prestiżowych nagród zarówno za spektakle jak i za kreacje aktorskie, reżyserię muzykę i choreografię.

Zdaniem reżysera Próg to teatr żywy, który młodzi ludzie tworzą ze skrawków swoich opowieści. Ze swoich pasji, talentów i chęci rozwijania się, a także z ciekawości.

„Bez jednej właściwej interpretacji, po prostu swoje opowieści snujemy: słowo, muzykę, taniec… By oddać ducha naszych prób i spektakli, trzeba powiedzieć, że szukamy w teatrze rock’n’rolla i siebie. Muzykujemy, tańczymy, tworzymy spektakle zawsze z uśmiechem, bo nawet jeśli łza w oku lub grymas złości są echem naszego codziennego życia, to za Progiem sali prób jest nieco inny świat” – dodaje artysta.

Najbliższy termin warsztatów: 18 i 19  września (sobota i niedziela) w godz.: 10.00 – do 13.00. Zapraszamy serdecznie!

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content