ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Powrót do aktualności

Teatr tańca re-Wizja

Na ciemnej scenie tancerki w białych strojach. Trzymają się za ramiona, tworząc zwarty szyk. Tancerki mają poważne miny.

Zapraszamy do obejrzenia spektaklu Teatru tańca “re-Wizja” pt. “Posągi XXI wieku”, który powstał w Wadowickim Centrum Kultury według  reżyserii i choreografii Żanety Żytko – instruktorki teatru.

Spektakl w roku ubiegłym zdobył uznanie profesjonalistów i zakwalifikował się do V Konkursu Teatrów Tańca w Kieleckim Teatrze Tańca! Było to ogromne wyróżnienie dla zespołu, gdyż młode tancerki zostały wybrane spośród ogromnej liczby zgłoszeń z całej Polski.

O czym opowiada spektakl?

Jak będzie wyglądać nasze życie, gdy pokona nas absurdalność świata?
Czy zabraknie nam bliskości drugiego człowieka? Czy będzie jeszcze miejsce na radość i śmiech? Jak długo będziemy pędzić w tym zabójczym wyścigu szczurów? Czy zmienimy się w morze białych powłok ciągle zwanych “ludźmi?” Co będzie światełkiem w człowieczym życiu? Czy ono w ogóle będzie? Przekonajmy się…

TANCERZE: Magdalena BOLEK, Dominika HYDZIK, Karolina HYDZIK, Julia KRĘCIOCH, Zuzanna ORLIK, Maja KAWNIK, Barbara WACŁAWSKA, Martyna PISKUREWICZ, Magdalena MŻYK, Karolina BRAŃKA, Marlena BRAŃKA, Aleksandra GRZYB

CHOREOGRAFIA I REŻYSERIA: Żaneta Żytko

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content