ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Powrót do aktualności

Teatr Sokół w sieci – spektakl “domino”

W ramach programu Kultura w Sieci prezentujemy autorski spektakl Teatru Sokół pt. “domino”. Co prawda premiera spektaklu odbyła się w 2018 roku, ale dzięki Narodowemu Centrum Kultury udało nam się przenieść spektakl do sieci. 

“Domino” to efekt wspólnych inspiracji m. in. współczesną polską poezją i muzyką, ale przede wszystkim zbiorami “Listów niezapomnianych” Shauna Ushera. Listy. Nie tylko te przeczytane, ale także samodzielnie napisane – stały się podstawą do szczerych, niespiesznych rozmyślań nad sobą oraz swoim najbliższym otoczeniem – rodziną.
“Domino” to charakterystyczne dla Sokoła połączenie humoru i refleksji, prowokujące do próby zadania sobie pytań: ile mamy w sobie z rodzica? za co możemy mu być wdzięczni? co naprawdę myśli sobie o nas rodzic? czy… gdyby napisał do nas list, to co w nim by się znalazło?

Obsada premierowa: Zuza Frączek, Kasia Kądziela, Natalia Kasiarz, Zuzia Łomzik, Martyna Mrowiec, Joanna Przystał, Julia Stanek, Aleksandra Rumszewicz, Tomasz Wójcicki, Julia Żurek
Instruktor: Michał Brańka
Pomoc wizualna: Justyna Kadłubicka
Lektorzy (off): Maciej Hanusek, Dorota Kołodziej
Rejestracja video: Andrzej Pałka

Zapraszamy do obejrzenia spektaklu:

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content