Powrót do aktualności

Teatr Baniek Mydlanych w Wadowicach

Teatr Baniek Mydlanych

Rodzinne Niedziele z Kulturą: Teatr Baniek Mydlanych “Tajemnica Bańki Szczęścia”. 
Zapraszamy 5 czerwca o godz. 16:00 do sali teatralnej WCK na wyjątkowe widowisko dla dzieci z okazji „Dnia Dziecka” w ramach Rodzinnych Niedziel z Kulturą. 

Z okazji tego wyjątkowego dnia dzieci z gminy Wadowice będą mogły przyjść na spektakl za darmo! Tym razem najmłodsi wraz z rodzicami zobaczą spektakl Teatru Baniek Mydlanych pt. „Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym głównymi bohaterami są olbrzymie bańki mydlane! To interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów zabierze publiczność w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów! Spektakl polecany szczególnie dla dzieci od 2 do 10 roku życia.

 

O spektaklu:

Podczas spektaklu przeniesiemy się do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia. I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie poddaje się – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna  mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas  – osobliwy naukowiec, i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi? Przygotujcie się na prawdziwą mydlaną przygodę! Ten spektakl otworzy przed widzami świat prawdziwych czarów i baśni. Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości.

Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny gwarantowane!

 

Bilety:

Bezpłatne wejściówki dla dzieci z Gminy Wadowice. Dorośli: 30 zł.

Wejściówki dla dzieci z gminy Wadowice do odebrania wyłącznie w sekretariacie WCK do wyczerpania miejsc.

Spektakl dofinansowany z dotacji celowej z budżetu Gminy Wadowice

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content