Powrót do aktualności

Talenty poszukiwane!

Grupa osób stojąca na scenie

Talenty poszukiwane!

Wielkimi krokami zbliża się 22. Festiwal Artystyczny Talenty 2023 – przed nami wiele godzin prezentacji artystycznych, emocji, wrażeń, pracy i przygotowań. Wszystko w wielkim celu, aby wśród dzieci, młodzieży i dorosłych wyłonić artystyczne perełki gminy, a dalej powiatu wadowickiego. Zachęcamy już do przemyślenia prezentacji i zapisywani się do I etapu Festiwalu, na zgłoszenia czekamy do 28 lutego.

Czekamy na Wasze zgłoszenia w wielu kategoriach: wokal, muzyka, teatr, recytacja, sztuki plastyczne, sztuki wizualne, taniec, literatura. Przemyślcie repertuar, wybierzcie najlepszy dla siebie i zgłaszajcie się! Piękne statuetki „Talent 2023” czekają!

Udział w Festiwalu ma charakter dwustopniowy, zgłoszenia do I etapu przeprowadzają miejskie i gminne ośrodki kultury. Wadowicki Centrum Kultury prowadzi eliminacje na I etapie dla:

  • uczniów szkół podstawowych z Gminy Wadowice
  • uczniów szkół podstawowych z Gminy Andrychów
  • uczniów ze szkół średnich powiatu wadowickiego
  • dorosłych z powiatu wadowickiego

Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego poprzez formularz Google, zamieszczony na stronie wck.wadoiwce.pl. Formularz dostępny będzie od 23 stycznia 2023 od godz. 9:00 do 28 lutego 2023 r

Od tego roku wprowadzamy kilka zmian! Pierwszą z nich jest obowiązkowa akredytacja na etapie powiatowym, w wysokości 15 zł od uczestnika. Kolejne, to nagroda publiczności, która przyznawana będzie poprzez głosowanie/lajkowanie na wybraną prezentację spośród nominowanych osób w każdej kategorii, zamieszczoną na profilu Facebook Wadowickiego Centrum Kultury. Kolejną nagrodą, którą będzie można zdobyć, oprócz oczywiście najważniejszego „Talentu 2023”, jest Grand Prix w kategoriach niescenicznych i osobno w kategoriach scenicznych – będzie to voucher na warsztaty.

Laureatów I etapu zapraszamy do etapu powiatowego, na zgłoszenia czekamy do 13 marca 2023 – również przez formularz Google dostępny od 6 marca br.

Regulamin Festiwalu dostępny tutaj:

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content