Powrót do aktualności

Talenty poszukiwane!

Eliminacje do Festiwalu Artystycznego TALENTY 2023

Pierwszy etap 

Dziękujemy bardzo za wszystkie zgłoszenia do Festiwalu Artystycznego „Talenty 2023”. Przed uczestnikami I etap eliminacji. Zapraszamy osoby zgłoszone w kategorii wokal i muzyka na przesłuchania, które odbędą się 9 marca od godz. 9:00 w sali kameralnej WCK. Szczegółowy program pojawi się za kilka dni.

Uczestnicy w kategorii: teatr, recytacja, taniec, sztuki wizualne, literatura przechodzą bezpośrednio do II etapu. UWAGA! Wszyscy uczestnicy w tych kategoriach muszą wypełnić formularz do II etapu, który będzie dostępny od 6 do 13 marca 2023 r. na stronie wck.wadowice.pl. Po wysłaniu formularza należy opłacić akredytację w wysokości 15 zł. Wszelkie informacje o płatności pojawią się w formularzu.

Program eliminacji w kategorii Wokal i Muzyka w pierwszym etapie

W kategorii sztuki plastyczne zostaną przeprowadzone eliminacje w najbliższych dniach, wyniki zostaną przedstawione na stronie wck.wadowice.pl.

„Talent 2023” czeka na Ciebie!

Festiwal Artystyczny „Talenty 2023” to gratka dla miłośników wielu dziedzin artystycznych. Wśród dzieci, młodzieży a także dorosłych poszukujemy niezwykłych osobowości, utalentowanych tancerzy, malarzy, pisarzy, wokalistów, muzyków, aktorów czy recytatorów. Nagroda „Talent”, ale także możliwość wygrania udziału w profesjonalnych warsztatach czeka na najlepszych!

Udział w Festiwalu ma charakter dwustopniowy, zgłoszenia do I etapu przeprowadzają miejskie i gminne ośrodki kultury. Wadowicki Centrum Kultury prowadzi eliminacje na I etapie dla uczniów szkół podstawowych z Gminy Wadowice oraz Gminy Andrychów, dla uczniów ze szkół średnich oraz osób dorosłych z całego powiat.

Przed nami wiele godzin prezentacji artystycznych, emocji, wrażeń, pracy i przygotowań. Wszystko w wielkim celu, aby wśród dzieci, młodzieży i dorosłych wyłonić artystyczne perełki gminy, a dalej powiatu wadowickiego.

Od tego roku wprowadzamy kilka zmian! Pierwszą z nich jest obowiązkowa akredytacja na etapie powiatowym, w wysokości 15 zł od uczestnika, płatna po przesłaniu formularza. Kolejne to nagroda publiczności, która przyznawana będzie poprzez głosowanie/lajkowanie na wybraną prezentację w danej kategorii, zamieszczoną na profilu Facebook Wadowickiego Centrum Kultury. Kolejną nagrodą, którą będzie można zdobyć, oprócz oczywiście najważniejszego Talentu 2023, jest Grand Prix w kategoriach niescenicznych i osobno w kategoriach scenicznych – będzie to voucher na warsztaty.

Laureatów I etapu zapraszamy dalej do etapu powiatowego, na zgłoszenia czekamy od 6 do 13 marca 2023 – również przez formularz Google

Formularze zgłoszeniowe i regulamin:

UWAGA – akredytacja na Festiwal Artystyczny „Talenty 2023”

Drodzy uczestnicy bardzo prosimy nie dokonywać jeszcze wpłat akredytacji na 22. Festiwal Artystyczny „Talenty 2023. Wpłaty należy dokonać dopiero po wysłaniu formularza zgłoszeniowego do II etapu (powiatowego). Formularz dostępny będzie od 6 marca 2023, na stronie wck.wadowice.pl.

Akredytacja dotyczy wyłącznie osób nominowanych do II etapu. W pierwszym etapie nie ma żadnych opłat! Po zamieszczeniu formularza podany zostanie nr konta i opis wpłaty akredytacji.

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content