Powrót do aktualności

Strefa Kobiet: cykl dla i o kobietach

Strefa Kobiet: cykl dla i o kobietach.

5 października, godz. 18:00, sala kameralna WCK

Tegoroczny sezon spotkań, warsztatów i wydarzeń przeznaczonych dla kobiet i opowiadających o kobietach zainauguruje 5 października o godz. 18:00, nietuzinkowa osoba: podróżniczka-reporterka, dziennikarka, autorka cyklu reportaży „Dzieci Świata” – Marzena Figiel – Strzała!

Podróżniczce nie obce są trudne tematy, które poruszają i dają do myślenia. Na spotkaniu w Wadowicach opowie o sytuacji kobiet i dziewczynek w różnych zakątkach świata. Swoje reportaże tworzy z miłości do Ludzi i Świata, obnaża w nich niewygodne prawdy i często mówi o rzeczach ważnych. Będzie to spotkanie patrzenia na świat przez „różowe okulary”.

Marzena Figiel-Strzała znana jest również z udziału w Dzień Dobry TVN, gdzie prezentuje i opowiada o swoich reportażach „Dzieci Świata”. Do tej pory można było poznać losy dzieci pracujących w fabrykach papierosów, na plantacji kawy, sklejających buty, szyjących ubrania, itp. To często ciężka i długa praca. Najnowszy reportaż pt. „Szkoły Świata” będzie można obejrzeć 2 września o godz. 9:30 w DDTVN.

Marzenę można posłuchać i podejrzeć jej podróże tutaj:

https://www.facebook.com/reportazemarzenyfigiel

https://dziendobry.tvn.pl/tagi/dzieci-swiata

https://marzenafigielstrzala.pl/

 

Wstęp wolny!

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content