Kino Centrum w Wadowicach, ul. Teatralna 1

środAwisko
Kino konesera w Wadowicach

Co to jest środAwisko?

W listopadzie 2005 roku zainaugurowaliśmy cykl dla „smakoszy” dobrego filmu w kinie Centrum, pod nazwą „środAwisko 19:00” – co oznacza, że w każdą środę o godz. 19.00 w kinie Centrum można obejrzeć filmy artystyczne, które w większości nie znajdują się w składzie komercyjnego repertuaru kin. Dodatkowo, oferujemy najniższą w regionie cenę biletu – tylko 10 zł!

Cena biletu za pojedynczy pokaz w ramach “środAwisko 19:00”, wynosi 10 zł, jednak bilet może kosztować tylko 8 zł! Wystarczy zakupić karnet na 5 pokazów w cenie 40 zł – karnet dla jednej osoby, ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.

 

Projekt dofinansowany ze środków Filmoteki Narodowej Instytutu Audiowizualnego, Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Najbliższe filmy

28lutyśroda
Czterech mężczyzn stojących koło płotu
Aktualności, Kino, środAwisko

BRACIA ZE STALI

Data:środa, 28 lutego 202419:00 / Kino Centrum Wadowice
„środAwisko 19:00” Nagrodzony na National Board of Review Film z polskimi napisami BRACIA ZE STALI 28 lutego, godz. 19:00 Dramat, prod. USA, Wielka Brytania, reż. Sean Durkin, wyk. Zac Efron, Jeremy Allen White, Harris Dickinson, Maura Tierney, czas 132 min., od 15 l. Surowy teksański ojciec zrobi wszystko, by jego synowie osiągnęli w sporcie to, […]

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content