Powrót do aktualności

“SONATA” z Michałem Sikorskim

Specjalny pokaz filmu „Sonata” i spotkanie z odtwórcą roli głównej, Michałem Sikorskim, absolwentem LO im. Marcina Wadowity, nagrodzonym za najlepszy debiut aktorski 2021 roku na FPFF w Gdyni.

Zapraszamy  2 stycznia 2022 r. o godz. 16:00 na specjalny pokaz filmu „Sonata” z Michałem Sikorskim, absolwentem LO im. Marcina Wadowity, nagrodzonym za najlepszy debiut aktorski 2021 roku na FPFF w Gdyni. 

Polski dramat biograficzny w reżyserii debiutanta, Bartosza Blaschke jest oparty na faktach. To poruszająca historia Grzegorza Płonki z Murzasichla, u którego dopiero w wieku 14 lat stwierdzono niedosłuch, a nie jak wcześniej zakładano – autyzm. Późna, prawidłowa diagnoza pozwoliła odkryć talent muzyczny chłopca. Po niesamowitej, okupionej ogromnym wysiłkiem walce Grzegorz Płonka  dokonuje niemożliwego. 
Niezwykła, debiutancka kreacja Michała Sikorskiego, przyczyniła się do przyznania filmowi Nagrody Publiczności na festiwalu w Gdyni w 2021 r.

2 stycznia, godz. 16:00

Bilety: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (KDR) – Dodatkowa pula biletów dla osób zaszczepionych dostępna w kasach WCK.

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content