ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Powrót do aktualności

Ruszyły zapisy na Klub Malucha

Chcesz aby twoje dziecko wzięło udział w ciekawych i interesujących zajęciach oraz kształciło swoje umiejętności manualne, ruchowe, a także rozwijało motorykę, zdolności poznawcze i społeczne? Jeśli tak to trafiłeś na zajęcia idealne do twojego malucha!

15 października: Bystrzaki

  • 16:00 – 17:00 dzieci w wieku 3 – 4 lata
  • 17:30  – 18:30 dzieci w wieku 5 – 6 lat

Nie możemy się doczekać, aż zawitacie w progach WCK na naszych zajęciach!

Od pewnego czasu przygotowujemy dla Was wspaniałe rzeczy. Dlatego, już dzisiaj zapraszamy Was na pierwszą wspólną przygodę dla prawdziwych BYSTRZAKÓW!

Będziemy bawić się całą gamą kolorów, spróbujemy trochę poeksperymentować, a przy tym wszystkim posłuchamy dźwięków natury. Pani Jesień zaskakuje nas wieloma barwami, a my zaskoczymy ją swoimi pracami! Obiecujemy, że z tych zajęć przyniesiecie do domu nie tylko miłe wspomnienia i uśmiechy na buzi, ale również własnoręcznie wykonane prace! Myślimy, że warto już teraz zarezerwować czas na nasze spotkanie!

29 października  Kino Malucha „Zaplątani”

  • 16:00 – 17:00 dzieci w wieku 3 – 4 lata
  • 17:30  – 18:30 dzieci w wieku 5 – 6 lat

Podczas spotkania najmłodsi obejrzą odcinek znanego i lubianego serialu animowanego „Zaplątani”, a następnie wezmą udział w tematycznych warsztatach manualnych. Będziemy plątać, rozplątywać i bawić się wykorzystując różne materiały plastyczne. Nie zabraknie także  zabaw ruchowych. Z każdych zajęć dzieci wyjdą ze swoją pracą.

Zajęcia są przeznaczone dla samych dzieci (bez rodziców).

Zapisy przyjmowane będą wyłącznie mailowo poprzez formularz zgłoszeniowy, który będzie dostępny poniżej od  1 października od godziny 9:00. Opłata za wybrane zajęcia w ramach Klubu Malucha wynosi 15 zł za spotkanie. Płatność należy uiścić po potwierdzeniu mailowym dotyczącym zapisu dziecka, najpóźniej przed zajęciami. Liczba miejsc ściśle ograniczona.

Zajęcia będą odbywać się przy zachowaniu aktualnych przepisów sanitarnych.

Formularz zgłoszenia:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfNvkIiMk1teTWC6APjp7vCy4Jq2Rdxi_WRD1WwSTm42L0ldw/viewform

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content