ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Powrót do aktualności

Rusza 6 edycja Art Clip Dance!

Kolorowa grafika przedstawiająca tancerza hip - hopowego
Taniec jest Twoją największą pasją? Marzysz o tym, aby w przyszłości występować na największych, światowych scenach? A może po prostu chcesz się sprawdzić i dowiedzieć się jak Twoje umiejętności ocenią profesjonalni tancerze?
W tym roku ogólnopolski Art Clip Dance jest dla każdego!

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie Art Clip Dance dedykowanym solistom oraz tanecznym duetom. W ramach konkursu, oceniane będą klipy taneczne przesłane przez tancerzy z całej Polski.

Jak co roku jury, składające się z profesjonalnych tancerzy, oceni nadesłane klipy i nagrodzi zwycięzców w dwóch kategoriach: taniec współczesny i taniec nowoczesny. Najlepsi tancerze, będą mieli okazję zaprezentować się na scenie WCK już 24 kwietnia, podczas pokazu laureatów Dnia Tańca! Wtedy też otrzymają nagrody i upominki, które nieobecnym zostaną wysłane.

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie? To bardzo proste! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, przesłać akredytację i zgodnie z instrukcją w regulaminie przesłąć nagrany klip!

Uwaga: w tym roku wprowadzona zostaje opłata akredytacyjna wynosząca 10 zł – soliści, 15 zł – duety. Na zgłoszenia czekamy do 11 kwietnia!

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content