Powrót do aktualności

Spektakl „Co w trawie piszczy” Teatr Figurki

mrówka namalowana

Rodzinne Niedziele z kulturą

Zapraszamy na kameralny spektakl w technice teatru cieni dla dzieci w wieku 1-4 lat oraz ich rodziców. 23 października, godzina 16:00- sala kameralna. Pokaz jest organizowany w ramach “Teatru
Malucha”  – projektu Małopolskiego Instytutu Teatralnego.

Ta historia nie dzieje się ani dawno dawno temu, ani za siedmioma górami i siedmioma morzami. Ta historia dzieje się tuż za drzwiami naszych domów. Mały ślimak wykluwa się z jajka, gąsienica właśnie zamyka się w kokonie, a mała żabka zaraz zrobi pierwszy skok. W tym spektaklu nie będzie wielkich przygód ani strasznych katastrof. Za to zobaczycie tutaj małą mrówkę, dźwigająca zdecydowanie zbyt duży liść, gonitwę pszczół, które robią sobie wyścigi do kwiatka i pająka, który nie ma się z kim bawić.

Czas trwania: 30 minut.

Po spektaklu zapraszamy do cieniowej zabawy.

Reżyseria: Dagmara Żabska, Scenariusz: zespół, Scenografia: Agnieszka Polańska, Muzyka: Tomasz Krzyżanowski, Występują: Luna Sawka i Tadeusz Dylawerski, Produkcja: Marta Hankus z zespołem (Andrzej Pietyra, Luna Sawka).

Bezpłatne bilety dla dzieci i dorosłych do odebrania w sekretariacie WCK. Liczba miejsc ściśle ograniczona.

“Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z funduszu promocji kultury – państwowego funduszu celowego”

Projekt jest realizowany w ramach programu Kultura Dostępna, dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Logo ministerstwa kultury i dziecitwa narodowego

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content