Powrót do aktualności

Rodzinne niedziele z kulturą: „Koncert na Bajkową Nutę”

Plakat koncertu pt. "Na bajkową nutę"

WCK rozpoczyna nowy cykl pt. „Rodzinne niedziele z kulturą”, w ramach którego co 2 -3 miesiące będą odbywać się wydarzenia przeznaczone dla całych rodzin, a zwłaszcza ich najmłodszych członków. Rodzice z dziećmi będą mogli spędzić miło czas na koncertach, spektaklach czy pokazach.

Pierwszą propozycją będzie Koncert na Bajkową Nutę, który odbędzie się 28 listopada o godzinie 16:00 w sali teatralnej WCK. Artyści zabiorą publiczność w niezwykłą muzyczną przygodę ukazując magię piosenek o przyjaźni, miłości i o wartościach jakimi w życiu należy się kierować. Wokaliści przeniosą widzów w zaczarowany świat, a koncert zachwyci miłośników filmów i bajek takich jak Kraina Lodu, Król Lew, Vaiana „Skarb Oceanu”, Toy Story, Zaplątani, Mulan czy Akademia Pana Kleksa. Na scenie wystąpią znani i lubiani wokaliści ze Studia Accantus oraz The Voice of Poland, aktorzy dubbingowi  – Magda Wasylik, Gosia Nakonieczna, Kuba Jurzyk i Kamil Bijoś.

Magdalena Wasylik to ikona polskiego, młodego dubbingu. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku jazz i muzyka estradowa. Swoją przygodę z muzyką i teatrem zaczęła już jako dziecko, kiedy występowała w teatrze muzycznym ROMA w Warszawie. Jej głos pojawia się w takich kreskówkach jak: Świnka Peppa, Atomówki, Tom i Jerry, Scooby-Doo!, Dora poznaje Świat, a także w znanych serialach młodzieżowych jak Violetta, Austin i Ally oraz wielu innych. Znana jest również jako wokalistka Studia Accantus.

Małgorzata Niekonieczna była uczestniczką III edycji talent show The Voice of Poland oraz Szansy na Sukces. Jest aktorką dubbingową, znana z seriali animowanych Dora i Miasto Złota czy My Little Pony: Pony Life. Wykonywała piosenki min. do filmu Vaiana oraz „Zanim żyli długo i zaplątani”.

Kuba Jurzyk – finalista IV edycji programu X Factor. Wraz z przyjaciółmi tworzy prężnie działające „Studio Accantus”. Udziela się jako aktor dubbingowy współpracując z Disney Polska, gdzie użycza swojego głosu w filmach animowanych.

Kamil Bijoś – uczestnik czwartej edycji programu The Voice of Poland oraz szóstej edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”, członek chóru Sound’n’Grace, aktor dubbingowy.

Podczas koncertu nie zabraknie pięknych wizualizacji oraz zagadek i niespodzianek dla dzieci.

Koszt biletu: 35 zł dziecko (do 13 r.ż.), 60 zł dorosły do zakupu w sekretariacie WCK lub poprzez stronę internetową wck.wadowcie.pl

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content