Powrót do aktualności

Rodzinna Niedziela z Kulturą

Wadowickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza wszystkie rodziny na niezwykłą “Rodzinną Niedzielę z Kulturą”! To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się już za kilka dni, pełne fascynujących atrakcji przygotowanych przez Teatr Figurki z Krakowa.

Najmłodsi  w wieku 4-6 lat będą miały okazję uczestniczyć w warsztatach “Rodzinne wycinanki, czyli warsztaty z papieru”, gdzie sztuka przerabiania papieru zamieni się w sztukę teatralną. Razem z rodzicami tworzyć będą papierowe laleczki, rozwijając swoją wyobraźnię i zdolności manualne.

Dla starszych dzieci w wieku 6-9 lat przygotowano warsztaty “Rodzinne cieniowanki – warsztaty teatru cieni”, podczas których dzieci wraz z rodzicami stworzą własne lalki cieniowe i nauczą się, jak nimi bawić się w niezwykle kreatywny sposób.

Dla grupy wiekowej 9-12 lat przygotowano warsztaty “Kolażowe maski – plastyka i teatr w jednym”, podczas których dzieci wraz z rodzicami tworzyć będą wyjątkowe maski, łącząc plastykę z teatrem.

Zapisy na warsztaty można dokonywać online poprzez stronę strefazajec.pl. Warsztaty są darmowe dla dzieci z Gminy Wadowice, a dzieci spoza gminy kosztują – 5 zł, a dla dorosłych – 10 zł

Niezapomnianą podróż do magicznego świata podwodnych przygód zapewni spektakl “Oceanarium”. Dla dzieci w wieku 1- 4 lata. Dzieci wraz z rodzicami będą mogły wziąć udział w interaktywnej przygodzie, która połączy teatr z zabawami z aktorami. To doskonała okazja do wspólnego rodzinnego wyjścia i odkrywania tajemniczego oceanicznego świata.

Bilety na spektakl “Oceanarium” są darmowe dla dzieci z Gminy Wadowice, a dla dzieci spoza gminy kosztują tylko 10 zł, dla dorosłych – 20 zł. Bilety dostępne są w sekretariacie WCK oraz online na stronie wck.wadowice.pl

Nie przegapcie okazji spędzenia niedzieli w kreatywny sposób w towarzystwie całej rodziny! Serdecznie zapraszamy na “Rodzinne Niedziele z Kulturą” w Wadowickim Centrum Kultury:

Data: 8.10 .2023 r.

15:30 oraz 17:00: Spektakl “Oceanarium”, sala kameralna.

14:30 – 15:30: “Rodzinne wycinanki, czyli warsztaty z papieru” dla dzieci 4-6 lat z rodzicami, sala biblioteka.
16:00 – 17:30: “Rodzinne cieniowanki – warsztaty teatru cieni” dla dzieci 6-9 lat z rodzicami, sala biblioteka.
17:00 – 18:30: “Kolażowe maski – plastyka i teatr w jednym” dla dzieci 9-12 lat z rodzicami, sala klubowa.

15:30, 17:00: Spektakl “Oceanarium”, sala kameralna.

Dołączcie do naszego magicznego świata pełnego kreatywności i zabawy!

Dofinansowano z budżetu Gminy Wadowice

Spektakl:

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content