Reklama

Reklama

Od 1 lutego 2016r. reklama na słupach w Wadowicach jest  płatna. Administratorem wszystkich słupów  oraz tablic informacyjnych znajdujących się na terenie miasta jest Wadowickie Centrum Kultury. Dołożymy wszelkich starań by słupy wyglądały estetycznie, a plakaty nie były zalepiane i dzięki temu  reklama trafiła do szerokiego grona potencjalnych  odbiorców.

Aby zamówić plakatowanie:

Krok 1:

Zapoznaj się z regulaminem korzystania z miejskich słupów ogłoszeniowych i tablic informacyjnych  oraz z cennikiem znajdującym się na stronie WCK - cennik

Krok 2:

Pobierz i uzupełnij formularz zlecenia plakatowania, który znajduje się w załączniku poniżej: pobierz formularz

Krok 3:

Uzupełniony formularz możesz wysłać na adres reklama@wck.wadowice.pl lub dostarczyć wraz z plakatami  do sekretariatu WCK znajdującego się na ul. Teatralnej 1.

Krok 4:

Po zatwierdzeniu zgłoszenia i weryfikacji kalkulacji zlecenia oraz dokonaniu  wpłaty, plakaty będą wywieszone na mieście.

Kilka przydatnych informacji

Plakatowanie odbywa się we wtorki, więc plakaty wraz z formularzem oraz dowodem wpłaty, lub same plakaty z dowodem wpłaty w przypadku wcześniejszego przesłania formularza  należy dostarczyć do sekretariatu WCK w poniedziałek do godziny 16:00 (przed dniem plakatowania). Minimalna liczba plakatów do wywieszenia to 3szt. Prosimy o dostarczenie większej liczby plakatów, które będą wylepione  w przypadku zaklejenia lub  zniszczenia plakatów spowodowanego czynnikami atmosferycznymi oraz działaniem osób trzecich, za które administrator nie odpowiada. Minimalny okres wywieszenia plakatów wynosi 1 tydzień.

Uwaga! Za samowolne wywieszenie plakatów, wywieszającemu zostanie naliczona opłata w wysokości  50 zł + VAT.

Mapa rozmieszczenia słupów ogłoszeniowych w Wadowicach

Pliki do pobrania: