ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Powrót do aktualności

Ralph Kaminski – dodatkowy termin

Ralph Kaminski rusza w podróż pełną kosmicznych energii! W WCK czekają go aż dwa przystanki!

Ze względu na duże zainteresowanie i błyskawiczne wyprzedanie pierwszego koncertu podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu drugiego wydarzenia! Już 16 kwietnia o godz. 20:30 na sali teatralnej WCK odbędzie się drugi koncert w ramach trasy “Kosmiczne Energie”.  Ralph Kaminski zaprezentuje wadowiczanom kontrastujące połączenie muzycznej siły i delikatności, a to wszystko w formie niekonwencjonalnego spektaklu.

Ralph Kaminski – od czasu swojego debiutu zawładnął alternatywną sceną zdobywając uznanie krytyków oraz fanów. Artysta zbudował swój niepowtarzalny styl, tym samym wprowadzając świeżość na polskim rynku. W 2019 roku Ralph otrzymał Grand Prix i Nagrodę Publiczności 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz prestiżową nagrodę artystyczną im. Grzegorza Ciechowskiego przyznawaną przez miasto Toruń. Ralph otrzymał dwie nominacje do muzycznej nagrody Fryderyk w kategorii “album roku muzyka alternatywna” oraz “producent muzyczny roku”.

Koncert odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego. Sala zostanie otwarta o godz. 18:00 więc aby zapobiec gromadzeniu się, prosimy o wcześniejsze przybycie! 

Bilety w cenie 60 zł w przedsprzedaży 70 zł w dniu koncertu w sprzedaży również w kasie WCK.

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content