ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Rada Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci

Rada studentów WUD 2019/2020

Przedstawiamy dzieci wybrane do reprezentowania w Radzie studentów w roku akademickim 2019/2020

Lidia Szczurkowska

Mam 10 lat i chodzę do V klasy szkoły podstawowej. Na uniwersytet uczęszczam już piąty rok. Najbardziej podobał mi się wyjazd do kopalni węgla Guido w tamtym roku akademickim. W wolnym czasie lubię czytać książki. W przyszłości chciałabym zostać lekarzem.

Jakub Wojtysiak

Mam 11 lat i jestem uczniem klasy V Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Tomicach. Uwielbiam grać w piłkę nożną. Chciałbym być coraz lepszy graczem. Od 6 lat trenuje właśnie ten sport. Moim największym marzeniem jest to, że w przyszłości zostanę znanym bramkarzem. Lubię również górskie wyprawy, oczywiście z moim tatą. Interesują mnie również programy przyrodnicze. Na Uniwersytecie bardzo podobają mi się różnorodne i ciekawe zajęcia. Najbardziej lubię wyjazdy do Krakowa i zajęcia na prawdziwych Uczelniach Wyższych.

Bartosz Pietraszewski

Lubię bawić się klockami Lego, moją pasją jest granie w piłkę nożną i koszykówkę. Jestem miły i przyjacielski, lubię pomagać innym. Na uniwersytecie najbardziej podobają mi się ćwiczenia, na których mogę dowiedzieć się o różnych ciekawostkach. W przyszłości chciałbym zostać piłkarzem albo policjantem.

Hanna  Niekraszewicz

Mam 12 lat i wyjątkowe poczucie humoru. Uwielbiam malować farbami na płótnie, interesuję się również ceramiką. Kocham przyrodę i na co dzień staram się żyć zgodnie z nią. Działam w kole wolontariatu i chętnie angażuję się w pomoc ludziom i zwierzętom. Swoją przyszłość wiążę właśnie z pomaganiem.

Igor Guzdek

Jestem towarzyski, pogodny, pewny siebie i mam wiele zainteresowań. Na WUD znajduje odpowiedzi na nurtujące pytania oraz realizuje marzenia o podróżach. W przyszłości chce zostać naukowcem, chemikiem i wynalazcą.

Bartłomiej Putyra

Nazywam się Bartłomiej Putyra. Lubię składać klocki lego, czytać komiksy i robić różne rzeczy na komputerze. Na uniwersytecie najbardziej podobają mi się ćwiczenia. W przyszłości chciałbym zostać programistą.

Julian Stanaszek

Chodzę do piątej klasy szkoły podstawowej w Świnnej Porębie. Lubię zwierzęta, mam trzy koty i psa. Interesuje się historią i fizyką. Układam klocki Cobi z serii Historical Collection. W przyszłości chciałbym zostać fizykiem atomowym. Najbardziej na uniwersytecie podobają mi się różne wyjazdy.

Julia Bik

Jestem uczennicą Szkoły Podstawowej nr 1 w Wadowicach im. Jana Pawła II. Jeżdżę na nartach, rolkach oraz rowerze. Jestem aktywną osobą. Uczęszczam na lekcje tańca oraz język angielski . Chętnie czytam książki. Jestem wrażliwa na krzywdę innych. Kocham zwierzęta , uwielbiam im pomagać . Jestem koleżeńska, lubię spędzać wolny czas z przyjaciółmi.

Jakub Żelasko

mam 12 lat i jestem uczniem klasy 6A Szkoły Podstawowej Nr 4 w Wadowicach. Jestem pasjonatem informatyki i historii (głównie historii Anglii). Interesuje się również „ Gwiezdnymi Wojnami”. Uwielbiam górskie wycieczki. Chciałbym w przyszłości zostać e-sportowcem albo informatykiem.

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content