ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Powrót do aktualności

Propozycje zajęć w WCK

Wakacje powoli dobiegają końca, zbliża się jesień, więc najwyższy czas, aby zaplanować i pomyśleć co robić popołudniami. Po wakacyjnej przerwie i działaniach prowadzonych on-line zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do zapoznania się z bogatą i różnorodną ofertą Wadowickiego Centrum Kultury.

Jeżeli chcesz poszerzyć swoje umiejętności albo odkryć w sobie ukryty talent i odnaleźć pasję – nie ma na co czekać, zgłoś się na zajęcia! W ofercie WCK każdy znajdzie coś dla siebie. Dla dzieci i młodzieży mamy zajęcia plastyczne, wokalne, detektywistyczne, taneczne… Dorosłych zapraszamy na zajęcia z ceramiki, tańca czy Tai Chi.

Nową propozycją są m.in.: warsztaty z animacji poklatkowej, zajęcia dla niemowlaków z rodzicami tzw. Gordonki. Dzieci w wieku przedszkolnym poszerzą swoje horyzonty i wzbogacą wiedzę na zajęciach: Kino Malucha, Mały Naukowiec, Bystrzaki czy Dźwiękomania.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą propozycji dla dzieci i młodzieży, a także dorosłych. Zapisy przez stronę: www.strefazajec.pl ruszą 17 sierpnia 2021 r. o godz. 10:00.

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content